Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Проясніть будь ласка ситуацію із стилями
Проясніть будь ласка ситуацію із стилями

якщо відкрилася і працює то добре ,аякщо хоче код і інакше закривається то шукай іншу версію програми з кряком,якщо не знайдеш то вишлю,напиши куди.

Давай пошту, я тобі скину останню версію з кряком. Провірено - все працює... Тим більше, що в 2000 версії нема GW-8... ТАм треба танцювати з бубном і вибирати синт, комплементарний до даного

DJ VIST  який номер останьої версії програми ви маєте,напишіть.

3.76 - наскільки я знаю, то остання версія, хоча...

В мене та сама ,ядумав може ще є якась новіша.Хоча Ви кажете про XT universal  а не про 2000 universal.

 

Можливо трішки не до теми, але у мене питання до пана veseluku, а ті стилі які читаються, з ними можна працювати, маю на увазі чи вони нормально звучать без додаткового редагування на клаві?

Так одна полька більш менш, працювати можна .Просто є молдавські стилі то хочеться як і любому лабуху адреналіну,так як  працюю із живими духачами, самі пойміть правильно. Буду дуже вдячний якщо скинете на folk.ludmila.73@yandex.ua. Наперед дякую.

То ти розібрався з програмою чи ні ,на ній зможеш зробити який схочеш стиь ,або переконвертуй стиль який тобі до вподоби з (korg>yamaha. ketron) і знову зредагуй "і щераз наголошую-в додаток до цієї програми треба мати midi секвенсор з програм sonor або cubase(можливо і інших) для більш точного запису та редагування нот.

Те,що я скачав стер.Нема кряка.Може хтось скине нормальну версію.

Давай почту. Скину...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти