Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Проясніть будь ласка ситуацію із стилями
Проясніть будь ласка ситуацію із стилями

Маю стилі до ROLAND E-66,але читаються на клавішах не усі стилі, хоча формат однаковий STL. Проясніть будь ласка ситуацію, буду дуже вдячний.

А детальніше? Стилі рідні чи конвертовані? Якщо конвертовані, то звідки взяті? Можливий такий варіант, що конвертовані криво. Пояснюю: може статися така ситуація як з стилями для Корга - ПА-серія та І-серія... Розширення однакове *.STY, але формати даних різні. Клавіші бачать файли, але прочитати не годні)))

Ті стилі, які нечитабельні просто через StyleWorks переконвертити для конкретної клавіші, і буде щастя, як співав вуйко ТІК. А якщо знову повториться лажа, то треба копати в іншому напрямку - можливо самі фали стилів покоцані, або що... Одним словом - ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ!!!)))

Стилі мені скинули.Мали такі самі клавіші .А ще крім StileWorks є інші програми.

Впринципі, хлопці тут на форумі говорили про альтернативний софт, але я довіряю Стайлу - прога стабільна, в мене вже кілька поколінь синтів обслуговує... Якщо треба альтернативу - порийся на форумі, десь попадалося обговорення...

Скачав Stile Works,но розібратись вообще ні бум-бум.Якщо будеш мати вільну хвилинку будь ласка підзкажи як її встановити.

Спочатку скажи, що скачав і звідки... Є різні дистрибутиви... Можу розказати на пальцях, коли буду знати, що маєш...

Лазив порізних сайтах,но конкретно не заповнив на якому скачав. Назва EMC Stile Works 2000 Universal.

Натискаєш    Style Works 2000 Universal.exe ,і програма ставиться потім там є кряк,відкриваєш і ставиш його,але можливо що він схоче ставитись у папку де вже стоїть сама програма, тоді можна скопіювати його у цю папку.

Я вибачаюсь,но у мене написино у кінці назви не Universal.exe. a .rar. Чи є різниця між ними .Хоча rar це архів. 

Програма відкрилася кряка нема,но що робити далі повна запара.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти