Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Потрібні колонки Амфитон
Потрібні колонки Амфитон

 

 

 

Цікавлюсь колонками. В мене музичний апарат в барі стоїть (на монети). Колись, може років 5 тому, розібрав колонки «Амфитон 50АС» і перепаяв самі динаміки в корпус музичного апарату. Програмування та електроніка мені під силу.

Низи в мене зносились через те що апарат виносили на двір і пару раз невчасно занесли, від бризгів дощу динаміки наполовину зруйновані і вже почався не дуже помітний хрип. А вчора пацанва додумалась якимось предметом попротикати середні частоти (динаміки), так як вони не були захищені дрібною сіткою, а просто закриті натяжною матерією.

В мене є питання щодо реставрації, бо бачив що люди пишуть (контрі продають), що «клеїли подвеси в НЧ та СР дінаміках». Я так зрозумів що щось там реставровували, бо по фото виглядає так наче обрезинили. А чи таке можливо – я далекий.

 В мене там якись матеріал – не ризина. В середніх частотах пошкоджений також матеріал що розрахований на хід коли динамік рухається.

1.                     Чи варто робити реставрацію

2.                     Чи може в когось вдома є непотрібні які не храплять і в хорошому стані щоб продати, нажаль багато не запропоную

3.                     Динаміки Амфитон 100 АС – 022 по діаметру такі самі як Амфитон 50 АС – 022 чи зовсім інші? Я подумав, може як міняти то міняти на потужніші

 

Вибачайте мені за такі неграмотні пояснення, може щось не своїми іменами назвав, бо не мав справ ніколи з колонками. Мені потрібно прийняти якесь рішення. Підкажіть

Маю вдома такі колонки

Амфитон 25АС-027

 

може такі цікавлять?

ні. ці заслабі для мого апарату

Андрій Клінов - відкрийте гугл(або ззаду на Вашому динаміку), подивіться які саме динаміки стоять в амфітон 50АС-022(тобто у Вашому апараті) - і пошукайте аналоги. Можу сказати що динаміки сч і нч які стояли в амфітонах, карпатах радіотехніках і т.д. і т.п. майже не відрізняються по потужності +-10%. Є газета Ваш магазин або радіоринок у Львові або аукро - там все можна знайти. А краще - знайти людину, яка розуміється на акустиці...

Щиро дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти