Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Allen & Heath ZED12fx
Allen & Heath ZED12fx

Хлопці всім доброго дня. Така справа, обміняв шмат аппарата який не використовую на новенький в коробці пульт Allen & Heath ZED12fx. Таке питання, хто мав із таким справу, як він по звуку, просто не знаю чи пізніше виставити на продаж чи залишити для себе. Цікавлять комментарі людей в яких дійсно такий пульт був у користуванні,  а не хтось  і щось там десь почув. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Шкода відкрити коробку?

Трохи шкода)))

Мав досвід роботи з зАд10фх, як на мене, то дуже милить звук. На рівні соундкрафта єфх. Процесор ефектів взагалі ніякий, в порівнянні навіть берінжеровськими.

Значить почитавши ще декілька гілок на сайті плюс.мск.ру вирішив розпакувати девайс і попробувати в ділі. Про мильний звук нічого не можу сказати, я його не відчув, порівнював лоб в лоб із Yamaha MG166CX. Те що ревер гірший ніж у бехра, не погоджусь, наче все рулиться, звісно гірше ніж зовнішній, але для моїх цілей піде. Всі регулятори працюють справно, ніяких хрипів і тому подібних речей не помітив. великий плюс за резинові вставки на фейдерах!!! всякій гидоті важче буде потрапити до повзунка, доречі 100мм фейдера це сила))) Єдиний мінус, проскакує пауза в звукові якщо використовуєш звукову карту мікшера, коли в мережу підмикаєш якийсь додатковий пристрій. В загальному перші враження дуже позитивні)))

З якою акустикою пробували пульт?

 

На Магах для мене було однаковим звучання ZED10FX, Yamaha MG166C, та Roland VM3100.

А ось коли пробували на ZX5 EV, то в ямахи зразу виліз "жорсткий" звук, а в алені "замиленість в ВЧ діапазоні", немає чітких вісоких, навіть на композиціях в лослес форматі.

З зед 12 справи немав, можливо він зроблений інакше.

Акустика Park audio NW715, ніякої замиленості взагалі не відчув, нормальний тичок іде десь в районі 60Гц, регулятори стояли на 12 годин, і з високими все чудово, інструменти чути дуже добре, всі верха сочні. А схемно не знаю, може 10 і відрізняється від 12, може серія операційних підсилювачів трохи друга. Не знаю. Але був один випадок, минулого літа був у товариша на весіллі в ролі гостя, там якраз стояв 10 зед, підсилювач не памятаю який і колонки півеї 2х15"+1", то звук був хреновий чесно кажучи, якраз у верхній частині діапазону, верха були розмазані, але я не хотів турбувати хлопців своїми питаннями, то не знаю, чи то через пульт чи акустика півей бюджетна давала такий еффект.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти