Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg X50 vs. Korg m50
Korg X50 vs. Korg m50

Доброго дня шановні форумчани.
Цікавить ваша думка щодо порівняння цих двох синтезаторів. Які недоліки та переваги мають ці девайси.
Цікавить як для студійної роботи, так і для виїздів на концерти та корпоративи.
Можливо запропонуєте якісь свої варіанти в даному ціновому діапазоні та класі.
Дякую!

X50 - ультралегкий концертний девайс.

Секвенсора нема, лише арпеджіатори. Звуковий двигунець - HI (Hyper Integrated) По звучанню аналогічний до Korg TR61/76/88.

Особисто мені не сподобались в ньому:

дисплей - роздільна здатність нормальна (240 x 64), але через менші розміри порівняно з тим же TR сприймається некомфортно

клавіатура - безпружинно-язичкового типу (як в ПСРках та PA50/500). Мене така не тішить зовсім.

Плюсом (хоч і не для мене) є вага - 4,5 кг, але це є і мінус, бо страждає міцність і якість клавіатури. Худими і добрими бувають тільки когути :)

М50 - теж позиціонується як концертно-виконавський девайс, але вже присутній секвенсор.

Звуковий двигунець - EDS (Enhanced Definition Synthesis)

Нормальна клавіатура, нормальний корпус. Звучить свіжіше, аніж попередники, проте взнавано і передбачувано.

Якщо вибирати тільки з цих двох, я б однозначно вибрав М50.

Якщо ні, то замість Х50 краще взяти Korg TR - є можливість завантажувати свої семпли за допомогою опційної карти та є додаткові два індивідуальні виходи, чого нема в попередніх двох моделях.

Але я б вже розглядав як кандидатів на покупку Korg M3 - зараз він здешевів достатньо та новинку-заміну М50-му - Korg Krome.

З альтернатив - Yamaha MOX/MX

Також варто пам'ятати, що скоро зимова виставка NAMM, де відбуваються презентації нових моделей, і варто чекати новинок.

Дядько Хапко, а чи М50 не є урізаною версією М3? Щось таке чув, і вирішив уточнити, раз згадали про дані інструменти...

Так, є. Але урізали трошки і саме звучання.

Хм, от то саме сумно...

Дядко Хапко, дякую а розширену відповідь.
З Ямах не хотілось брати, так як користуюсь на студії Motif xf8.
А от ви говорите що m3 впав ціні, яка вона є реальною на сьогоднішній день, бо полазивши по інтернет магазинах, то ціни різні є і 24тис грн, є і 31 тис. грн.
А як щодо старших моделей, типу Roland Fantom x чи корг triton classic/studio. Є ще сенс звертати на них увагу?

А от ви говорите що m3 впав ціні, яка вона є реальною на сьогоднішній день, бо полазивши по інтернет магазинах, то ціни різні є і 24тис грн, є і 31 тис. грн.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=Korg+M3-61&rt=nc&LH_BIN=1

 

А як щодо старших моделей, типу Roland Fantom x чи корг triton classic/studio. Є ще сенс звертати на них увагу?

Тоді вже Fantom G та Triton Extreme. Ще раджу Kurzweil PC361.

Дякую за відповідь! Нажаль Fantom g задороговато вже...А от до курц я придивлюсь. Ще раз дякую!
І ше таке питання, десь бачив на концертах синтезатори ensoniq, шо воно собою являє?

З Курцвайлів є ще непоганий РС161, але його тре живцем пробувати, бо може не сподобатись. Його вже знято з виробництва, а ціни, по яких він іноді  тут випливає, не вельми адекватні.

Енсоніки - то класика. Звук, якого вже не буде. Чистий, прозорий, пробивний. TS10/12 - колись основа цілого поп-продакшну. Зараз ціни на них дуже високі за рахунок шаленого попиту серед таджиків та сусідів.

Важкі, проблемний газорозрядний дисплей, чутливий до перепадів напруги. Версія, де багато з болячок поправлено - TS10Plus.

З більш пізніших - MR61/76 - робоча стандія з секвенсором, ZR76 - виконавський синтезатор. Дуже пристойно звучать.

Далі фірма Creative купила фірми E-mu та Ensoniq, задусила їх, а наостанок під їхнім брендом випустили серію клавіш та модулів Proteus 1000/2000. Одим з варіантів є клавішний Ensoniq Halo:

http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/synth/ensoniqhalo.php

http://www.youtube.com/watch?v=UhnWwo24cJQ

Звучить непогано, хоча то вже не дуже Ensoniq :( (Колись у Львові був у Н. Савка)

Також можна розглянути і попередні серії: SQ, SD, KS

На ютьюбі є купа демок.
 

http://evg2003.narod.ru/mr61/mrdemo.htm

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти