Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть обрати мікрофон для запису вокалу в домашній студії
Допоможіть обрати мікрофон для запису вокалу в домашній студії

Володимир, скажу чесно, шо на Rode nt2a, десь місяці 3 працював поки не зробив тон кімнату, ясно шо позрівняно з обробленим приміщенням це гірше, але при умілих руках можна зробити пристойний звук, тим більше мікрофонні звукоізоляційні панелі ще ніхто не відміняв. Тай тим більше топікстатер невказав які в ньогосправи з приміщенням, а ми вже тут розсосолюємо=)

Все вірно Бодь - я трішки розійшовся. Але завжди радий помогти людям які прагнуть писати музику. У профілі топікастера написане що він лабух та грає по весіллях - от напевне якийсь ШУР СМ58 у нього і знайдеться. От нехай на початок пише у нього. Адже якщо він тільки починає то і цього дивайсу йому вистачить для навчання і росту. А гроші нехай потратить на добрі "вуха", монітори, набір акустичних панелей для акустичного оформлення приміщення - замітьте я не кажу повністю зробити студійне акустичне оформлення. Заробить пару гривень на тому сетапі і похвалиться потенційним клієнтам- на них також має вплив вигляд під студію чим гарно оброблена кімната дому, от тоді і прикупить гарний мікрофон та преам до нього

 Я щиро дякую тим хто справді хоче допомогти. оскільки як ви вгадали я ще не маю певного досвіду в студійні  роботі я не давно купив звукову карту focusrite saffire pro 24 приміщення насправді є але я ще його не обробив бо поки ще неможу найти які матеріали потрібні не знаю розмірів які потрібні но наскільки я розумію що для запису вокалу потрібна кабінка так щоб зовні вона максимально забеспечила звуко ізоляцію а в середені максимально поглинала звук  но  це клопідка робота тому що в іетернеті є багато статів з цього приводу людей таких як я що немають певного досвіду, але щось пишуть. На мою думку ця кабінка має мати певний розмір будову і т д.  шур в мене є SM 58  ну і не все зразу бо з моїм бюджетом все одночасно зробити не вийде, тому і прошу допомоги в фахівців щераз всім дякую!!!!!!!

Про кабінку тут: http://forum.rmmedia.ru/showthread.php?t=89406

Хоча для динамічного SM 58 вона не потрібна. Досить дивно, що Ви купили дорогу карту, яка нічого не робить. Навіть коли буде у Вас конденсаторний мікрофон - це один вхід. А залишиться ще 5 аналогових, не беручи до уваги цифрових... Також і виходи.  Можна було вкластися в 1500 грн. і залишити гроші на акустичне оформлення.

Можливо комусь буде цікаво що в Чехії такий мікрофон як Rode 1000 можна купити за 2700 гр в нас він коштує 3500 якщо маєте знайомих в цій державі то дишевше вийде купити його там і не тільки мікрофони але багато іншого пересилка з цієї держави якщо передавати шофером коштує 150 гр це в Тернопіль

Також працюємо на Rode nt2a дуже задоволені його роботою! Рекомндую його! Як що Богдан продає можете в нього сміло брати! Парєнь він акуратний!  Ще можу порадити з недорогих Samson CO 1 коштує приблизно новий в магазині стодоларовий папірець. З бетою його рівняти просто смішно )))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти