Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть обрати мікрофон для запису вокалу в домашній студії
Допоможіть обрати мікрофон для запису вокалу в домашній студії

Буду вдячний за вашу підтримку!!!!!!!!!!!!!!!!

Оскільки про бюджет нічого не пишете, підозрюю що він необмежений, тому пропоную найкраще AKG C12.

 Я дякую за відповіть. Но не думаю що хтось використовує мікрофон дла домашньої студії за 50 000 гр Бюджет приблизно 3000 гр

 

Но не думаю що хтось використовує мікрофон дла домашньої студії за 50 000 гр

Використовують і дорожчі, навіть декілька.

Бюджет приблизно 3000 гр

Audio Technica AT4040

 

Крім мікрофону, потрібно акустично оформлене приміщення, преамп, поп-фільтр. Ну і, звичайно, звукова карта та закриті навушники.

Приміщеня є звукова карта FOCUSRITE Saffire PRO 24 Хотів би ще послухати думки з цьго приводу !!!!!!!!!!!!!!!!

приміщення має бути акустично підготовлене + робота з матеріалом проводиться не в наушниках а моніторах. Раджу відносно мікрофона подивитись на бюджетний РОДЕ НТ1А. На початок вистачитьі преампа від вашої карти. Але без оформлення і моніторів це рівень запису музикантів на весіллі з пульта. Без образ - просто я сам перейшов цей шлях і тепер бачу скільки часу було згаяно по роботі з неправильним підходом

Володимир Куцик

А зараз з чим працюєте? Як вирішили проблему акустичного оформлення? Поділіться досвідом будь-ласка.

робота з матеріалом проводиться не в наушниках а моніторах

Але без оформлення і моніторів це рівень запису музикантів на весіллі з пульта.

Володимир Куцик, тезко, при усій повазі - для запису вокалу монітори не потрібні. А потрібні закриті навушники, і монітори тут не допоможуть.

Редакція, чистка, тюнінг, зведення - то зовсім інше. Автор про це не питав.

Як двоє Володимирів казало Audio Technica AT4040 або Rode nt1a.
Хотів також застерегти, не беріть конденсаторних шурів, в них глухий і ватний звук. Також колись мав змогу 2 тижні попрацювати на AKG c3000, як намене дуже він просить де-ессера. Зупинився на Rode nt2a. Працюю вже рык на 100% задоволений. Але зараз його продаю, хочу оновитися. Якшо цікавить, можете приїхати до мене на студію, потестуєте як підійде то домовимося http://www.minus.lviv.ua/blurb/mikrofon/S/6980.

Пане Володимир - чекав саме такого допису від вас бо знаю що не правильно висловився. Для запису вокалу потрібні наушники і тільки вони і тільки закритого типу. З вами згоден на всі 200%. привик що я моніторю процес запису на вокалу на моніторах а вокаліст співає у тон кімнаті у вухах.

Я користуюсь мікрофоном РОДЕ НТ1000.

Получається просто кумедна ситуація коли ми радимо топікастеру пристойні дивайси (а він навіть можливо їх і придбає) а запис він напевне буде проводити в непідготовленому середовищі(як приклад вокаліст буде співати між відкритими дверима шафи). от тут він отримає результат який далеко не розкриє потенціал мікрофону. Плюс весь записаний матеріал на чомусь теж треба обробляти(редагувати, чистити, підправляти огріхи). Так огріхи та чистку повноцінно можна провести в наушниках а от обробка сумніваюсь - тут з ефектами завжди явний недобір - і референсний файл не допоможе.

Чому це все пишу - тому що пройшов весь цей шлях з наступанням на граблі. З кожним оновленням сетапу - перевіряю попередні роботи - і завжди знаходяться якісь промахи

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти