Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір між АС MAG MD 554,MAG TS 25 та SKV Club 800 - ???
Вибір між АС MAG MD 554,MAG TS 25 та SKV Club 800 - ???

З 2008 по 2012 р відпрацював на магах. Були 112 та 200. В 112 одна заміна ремкомплекту. В 200 - жодної.

Правда не заганяю підсилювачі у кліп.

200 було 6 пар.

Я теж один раз міняв М112 драйвер. Причина замкнута лампочка у фільтрі. Вірніше виводи лампочки замкнули, і купол дав пару тріщин. Катушка ціла навіть не потемніла

Качав  під кліп 700вт, та щей напарниця накрутила високих на 3 години коли була її зміна в кабаку

Я користувався своїми SKV 5 років. Ніяких проблем. Продав знайомим. Вони вже 2 роки користуються. А з МАГ хлопці у нас частенько їздять в Білу. (хоча, я згодний, що з кожною апаратурою треба вміти правильно поводитись.)

Я задоволений фiрмою SKV. Чотири роки нIяких проблем не було. На свою цiну грають дуже пристойно. (SKV CLUB 600)

Якщо вибираєте між SKV та MAG, то беріть краще MAG. Я неодноразово працював на різних моделях MAG, по надійності вони ще не одну фірму взують. Особливо подобаються їхні саби.

І все ж таки раджу для живої роботи взяти собі топи  MD 2231 і з часом до них саби. І буде норма!

SKV навіть не пишуть, які динаміки (модель) ставлять у свої колонки.

В моїх СКВ 600 стоять НЧ динаміки Еміненс 15 LFC 400 w 8 Om maid in USA. Середина та пищалка Еміненс (Китай)). Звучать досить пристойно. Також зустрічав ці моделі на головках Пі-аудио, ті не сподобались((. 

що до надійноті маг можу спорити з любим.Колись на спор я включав свої маг мд534 8 ом на парк v4-1800,при 8 омах  дає 500 ват .годину вони працювали на такі потужності що індикатор перегрузу навіть не мигав а просто горів -  всі розуміють що усілок "видавав жізні" і нічого їм не було працють до цього часу .За 6 років експлуатаціїї один раз я міняв в драйвері саму мембрану бо вона просто пересохла але драйвер працював, звичайно погано.На заводі сказали що такий випадок вперше бачуть.

0215 маг мд534 8 ом на парк v4-1800,при 8 омах дає 500 ват .годину    -  " желізобетонний" Аргумент ... Цікаво скільки  ват ДАЄ в добу????

450 ват А/С ,500 ват ПНЧ,це називається; "настрашити йожика голою жопою",а не №дати жизні"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти