Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір між АС MAG MD 554,MAG TS 25 та SKV Club 800 - ???
Вибір між АС MAG MD 554,MAG TS 25 та SKV Club 800 - ???

Хто що скаже про ось такий варіант -  АС MAG MD 554,MAG TS 25 та SKV Club 800. Що краще взяти - ? МАГ не чув, СКВ приходилось, порівняти не має можливості. Дякую.

Потрібна бюджетна акустика. Вибір впав на ці варіанти. Може хтось щось скаже,порадить...

Конкретніше, де будуть використовуватись АС?

Приміщення, невеликі відкриті площадки

Якщо відкриті площадки і приміщення то МАГ 554. Пробивний потужний звук з яскравою серединою і верхом.

У самого такі в роботі.

Якщо ще й з субами то взагалі супер

sergejkushnir, дякую за відповідь. Чисто інтуїтивно схилявся до МАГА (хоч справи з ним не мав). Працював на REC, але то інша =тональність= . (в хорошому змісті слова). SKV чув на свою ціну ніби не зле... Продавець демонстрував SKV і якийсь китайський noname бренд. Так от той Китай звучав досить не погано (звучання окрашене, з вираженим низом) ну коротше SKV були сухіші. НО. Хлопака признався чесно, що в реальна їх потужність 300Вт, а писало 900 - !!!.І про виносливість у роботі мови не може бути... (та то ясно було,хотів перевірити продявця на відвертість, Молодець. Розказав все чесно).

У МАГа є clio, а що є у SKV??? Я їх наприклад не чув і чути не хочу!

Тобто всеж таки МАГ...

На мою думку, SKV звучать більш збалансовано, і вони надійніші. У МАГ частіше вилітають драйвера. Я - за SKV.

Дякую за відповідь. Але все залежить і від експлуатаціїї. Можна вгробти і досить надійний апарат. Хоча, якщо апарат надійний - то він надійний. Так би мовити має імунітет.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти