Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як озвучити майданчик
Як озвучити майданчик

далекі топи матимуть власний підсилювач, якийсь непоганий ФМ тюнер(чи можливо ліпший), а з пульта передавач..Для нас культпрацівників -це фантастика--за такі гроші можна фірмомі дини докупити----а таку практику євроколеги вже давно приміняють---я маю на увазі АС по периметру ---супер!!!!

Мда... ідеї, ідеї... Там майданчик (як вказано) 100 х 150 метрів це 15 000 квадратів, прикинь навіть по 1Ват на квадрат то вже тра 15 кВт,  на а вони його парою- другою топів хочуть пробити.... Сміх...  Всім своїм будинком культури разом із директором треба напрягтись і по спонсорах, якщо аргументовано з ними балакать хтось да допоможе (перевірено), світ же не без добрих людей (хоч їх і одиниці.  Та й придбати трохи на ті кошти звукового обладнання потрібного для роботи  бо інакше так в ремонтах і далі будете сидіти і залізяччя те збирати з якого толку не буде і яке з часом взагалі перетвориться на баласт. ІМХО

Ну не все вже так і погано.За 20 років на цій роботі зібрав та користуюся такими динаміками як : Емінемс Омега18'-600ват , Ме15'-300ват ,Ме12'-200ват ,Тесла15'-150ват, драйвери М112-50ват,Мss240-70ват----Все працює нічого не горіло.Але завжди хочеться кращого або поексперементувати.То мене цікавить перш завсе мої драйвери в різних рупорах їх віддача.Не можу опредилити які краще підходять,дужче "давлять" Є внаявності три види Еміневсівський 35х12 глибина18 см.Магівський 30 х 16 глибина 22 см. є ще алюмінієвий кінапівський 40 х 10 глибина 13 см.На сцені працюють всі по різному зараз використовую магівський, в залі більш як достатньо, але як на мене то на майданчику ВЧ не достатньо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти