Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як озвучити майданчик
Як озвучити майданчик

Порадьте будь ласка якими  краще визвучити на вулиці  рупорами.Добре що зараз їх неймовірна кількість,але на жаль усіх їх не можливо прослухати.Та коли стоїть питання визвучити на майданчику святковий концерт то відчувається "нехватка високих частот".В наявності маю пару М 112.Може хто підскаже які рупори  працюють краще --маленькі--середні--чи великі,чи квадратні.Взагалі-які давлять краще.

Вам, можливо підійшов би більш потужний драйвер, або пара таких як є. Цей має 50Вт, тож підберіт на 80. Але потрібно знати з якої потужності головками в колонці ви маєте його групувати - важливо співвідношення (дужчий не обов'язково "голосніший"-доведеться крутити ручки еквалайзера). А те що сказав - здогад - перевірений товаришем. Що до форми рупора, як я зрозумів - від нього буде залежати кут розсіювання, тож рекомендують більший ніж був. Рекомендуватиму Eminens PSD 2002, з рекомендованим виробником рупором. Сам би використав пару - ККД - буде більший (тільки як і де розмістити другий).

Розмістити в одній АС два рупори-проблемотично!Фільтри треба корегувати.Я маю Ємінесовські рупора,маю також МаГ рупора різниця між ними суттєва,алеж є ще різні великі та глубокі рупори.Мене цікавить-- як вони працюютть.Нажаль купувати та перевірятим самі розумієте А на форумі хотілось би поспілкуватись.Та на жаль нікому ці речі не цікаві.

Нікому не цікаві?А прогулятися по форуму некошерне заняття?http://minus.lviv.ua/forum/thread/3386/.

Я читав ту тему.

Чим менша інтерференція по горизонталі, тим більший тиск.

Дякую,але якщо можливо то детальніше

Чим менший кут розкриття рупору, тим більше "тисне".

Дякую,зрозумів.А глибина раструба на що діє?

Гадаю рупор, щось на зразок лінзи - збирає звук в пучок - зрастає дистанція від АС - де буде дорбре його чути, та зменшується кут розсіювання.  Довжина рупора впливає на частоту. Товариш розповідав, що напів-єліптичні рупора ліпші по звуку за ті що мають різані форми. Непевен, що для мойого обладнання буде суттєва різниця.

Якщо ви цікавитесь рупорами та рупорними системами то тут можливо щось цікаве для себе знайдете - http://sergey-tlt.narod.ru/articles/rupor/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти