Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Найкращий вибір Мікшерного Пульта в грошовому діапазоні від 3000-4000грн
Найкращий вибір Мікшерного Пульта в грошовому діапазоні від 3000-4000грн

А з іншими пультами на власному досвіді приходилось порівнювати цей Аллен яким ти зараз користуєшся?

По звуку не можу нічого сказати лише про Саундкрафт. А так по зборці, по звуку за цю ціну кращого нема (Ямахи, берінджери і т.д.)! Та це моя особиста думка (кожна жаба хвалить своє болото).

Є навіть варіант активного пульпа  2х700вт на 4ом (за ці гроші). пульт трохи дивний, але працює чудово, ревер ALESIS, дуже компактний і чесна потужність, перевіряв... Це PARK AUDIO PPM 1444... розгляньте, цікавий варіант, практично по ціні підсилювача....

MACKIE ONYX 1220  надійний пульт ,і звук  жирний....

MACKIE ONYX 1220 буде найкращий професійний варіант Allen zed10Fx також. Має ревер може хтось захоче заспівати карооке і є непогана лінійка пультів ALESIS. Радив би MACKIE ONYX 1220 трошки гірший ALLEN ZED.В порівнянні з тими пультами ваші які ви перечислили розглядати не варто.Можу запропонувати пульти по найкращій ціні 0964623538.

З цього списку я би вибрав щось із того

Peavey

Mackie ProFX

Yamaha MG 12/4

 

mackie onyx звук  бомба!!!

Вітання  всім!  Повністю  погоджуюся   з  вище  виложеним ,звук   у  Онікса   справді  чудовий,сам  такий  недавно  придбав  і порівнював  з  іншими  пультами .Онікс  виграє   у  всіх  по  звуку   доведено  на практиці.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти