Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Найкращий вибір Мікшерного Пульта в грошовому діапазоні від 3000-4000грн
Найкращий вибір Мікшерного Пульта в грошовому діапазоні від 3000-4000грн

Прошу допомогти з Вибором Мікшерного Пульта для дискотеки який коштує від 3000 до 4000 тис грн.Ваша порада може хтось мав справу з нижченаведеними  пультами.

Список Наводжу:

1.Peavey PV 10

2.YAMAHA MG124CX

3.iCON Umix-16

4.Samson MDR-1248

5.DAP Gig-14

6.OMNITRONIC RS-1222

7.Show SM-122U

8.Behringer XENYX X 1622USB

9.Mackie ProFX8

10.Phonic AM 422 D USB

11.Soundcraft EPM6

12.Ваш варіант і порада!

Yamaha MG124cx, Soundcraft EPM6, ці два пульт не погані по співвідношенню ціна, якісь, надійність. Все інше нема смисла брати, Mackie ProFX8, це взагалі позор виробника!

Топікстартер, мікшери DJ виглядають так: http://www.musiciansfriend.com/dj-mixers Ви зовсім ще не в темі.

Мені не потрібні діджейські мікшери,мені потрібен мікшер з тих моделей які я навів у списку!Прошу поділитись Досвідом може хтось мав з ними справу???ПРо Peavey PV 10 хтось щось може сказати????

Прошу допомогти з Вибором Мікшерного Пульта для дискотеки

я ж навів список з чого планую вибирати,і дискотека звичайна,музику заганяю з ноутбука!

 

Peavey PV 10 - не чув, але в інтернеті нічого кримінального про нього не пишуть.

З вашого списку Yamaha MG124cx, Soundcraft EPM6 - це дійсно кращі варіанти.

Як на мене, то Soundcraft EPM6 кращий по звуку, але в нього дуже погано регулюються частоти...

Дякую всім!Хто ще щось може порадити???Мені цікава думка людей яким доводилось працювати і порівнювати інші моделі!!!Прошу писати відгуки!!!

Я дуже задоволений пультом Allen&Heth ZED14. Для дому в мене - ZED10. Скажу вам так: ноут під`єднуєте по USB і маєте кристальний звук. Навіть матеріал із бітрейтом 128 звучить пристойно. Спочатку комутував ноут з пультом через звукову карту Numark. Потім якось вирішив послухати "що ж буде?". Тепер звукова валяється. Класні пульти! Взагалі не розумію, як ви могли таку фірму оминути! На мою думку: спочатку - Allen&Hath, потім - Soundcraft, а вже потім все інше.

Дякую Денис за пораду,прийму  до уваги)!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти