Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що краще Midiverb 4 чи MPX 500
Що краще Midiverb 4 чи MPX 500

Хочу придбати ревер, підкажіть, будь-ласка, що краще? Дякую!

MPX500 - краще по суті, а Midiverb4 - краще згідно цехових традицій лабухів.

В мене є обидва... Прилади різних епох... Хоча Алесіс краще звучить в моїй системі, ІМХО... Зате МХ500 простіше пишеться, особливо якщо писати з компа))

Радив би трохи добавити і взяти Ямаху SPX. Недавно тестували Лекс МРХ 1 (серйозніший за 500) і Yamaha SPX990. Акустика була RCF 4PRO 4001A, пульт Tascam 16-канальний, моделі не памятаю,  мікрофон Sennheiser E965. То одноголосно включно з власником Лексикона, всі погодились, що Ямаха звучить набагато краще, обємніше і природніше.

<spam mode = on>

Маю зараз Roland SRV3030 на продаж - можу дати на тест :)

<spam mode = off>

Топікстартер, обидва прилади - процесори ефектів (все в одному) . Якщо потрібен виключно ревербератор, то краще дивитися в сторону спеціалізованих приладів. Наприклад в сторону того ж Roland SRV3030. Ну хіба що кортить використовувати фленжери, фейзери, гейти і інші ефекти, то...

Хочу придбати ревер, підкажіть, будь-ласка, що краще? Дякую!

Мав обидва. Мій голос за Мідіверб.

Як на мене, то MPX500 і Лекс МРХ 1 по звуку не відрізняються.

Так само, як не відрізняються MX200,300,400-одне болото.

Якщо потрібен виключно ревербератор, то краще дивитися в сторону спеціалізованих приладів.

З доступних - ще Yamaha REV500.

sonar, а як можуть відрізнятися по звуці MPX-500 i MPX-1 коли вони зроблені на одному процесорі -Лексічіпі. В MPX-1 набагато глибше регулювання параметрів, та інші дорожчі конвертери.  Алгоритми в них схожі, але по якості MPX-1 переважає. Та і MPX-500 є "врізаним", бо вийшов пізніше. Це для тих хто хотів Лексикон за менші гроші. Для ще "жадібніших" були версії MPX-200 та MPX100/110. З цієї серії я не мав справи з 200-м і з 110-м. Мідіверб-4 був. Так собі, на любителя. По музичності програє Мідівербу-2. Цей в мене і донині є і продавати не буду, бо це класика.

Можу запропонувати Yamaha rev 500. Класний студійний ревербератор.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти