Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ДОПОМОЖІТЬ!!!
ДОПОМОЖІТЬ!!!

В мене сентизатор Korg X3 (США)!! Згорів переходнік 220В на 110В!! Як можна пристосувати їх до наших 220В!!! Може в когось є такий переходнік!!!!

На радіоринку цих перехідників (банальних понижаючих трансів) вагони.

НУ в мене немає змоги на радіоринок їхати!!

Нічого не зрозумів з відповіді! На радіоринок нема можливості йти. А до чого тоді запитання "Може в кого є" ? А той "хтось" що сам додому принесе і він знаходиться саме у місці проживання дописувача? Чи може Інтернет (і цей форум разом з ним) поширюється тільки на це місце проживання?

http://www.tor-trans.com.ua/price.html

Тепер зрозуміло!!

А на скільки Ва потрібно для сентизатора!??

Я так зрозумів що в данному Коргові внутрішній блок живлення,  якщо блок живлення трансформаторний то дана проблема 110v вирішуеться досить легко ., заміною трансформатора на 220v  з аналогічним виходом заводському, якщо в інструменті імпульсний б\ж то його перероблення під нашу напругу трохи складніше, але можливе, якщо ви нічого не розумієте в схемотехніці, тоді це все може вам зробити любий кваліфікований телемайстер. Я б краще пішов таким шляхом: чим совати із собою перетворувач 220 на 110v краще б переробив б\ж самого інструменту, але це моя думка вирішувати вам.

Потужність яку споживає синтезатор вказано в інструкції споживача інструменту, та й на самому інструменті (на шильдику) написано. Берете понижаючий трансформатор не меншої потужності, ніж там вказана.

Інструкції в мене немає (брав я його з рук)!! І взагалі інструкції на рос.  або укр. мові немає!! А на інструменті я шукав, тай немає ніде!! Перетворювачів є багато, але з різними ВА! Вот який саме мені потрібно??

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти