Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Yamaha E-433
Yamaha E-433

Хочу придбати  Yamaha E-433 .Достатньо буде цього синтезатора для навчання та домашнього використання .Чи можлыво вибрати самограй іншого виробника.Потрібна порада досвідчених майстрыв свого діла

Привіт для домашнього використання і навчання це буде саме то,тому що це дуже простий інструмент і як на мене він майже нічим не відрізняється від остальних ямах, а якщо вам колись понадобляться інструменти для професійного використання то я вам раджу купити такі моделі ямах як пср 9000 3000-с 700 с 710 с 750  с 900 с 910 с 950 і всякі тайроси або мотіфи але це залежить від самого вас і від того що ви хочете почути від цього інструменту

привіт!! свогот часу придбав колись пср Е 423 ( для навчання) через 2 неділі зрозумів що мені цього інструменту замало ( мягко сказано)  хібащо згодиться  дома грати для себе!!! 433 не думаю що багато втікла !!!! раджу придбати інструмент вищого рангу!!!! перелічених padre9409   (якщо з ямах)!  повірте!! що якщо у вас цим бажання є займатись , вам буде потрібен інструмент  вищого рівня!!!   хоча я взагалі вибрав інструмент іншої фірми(КОРГ) !...... простота у користуванні не є = якість!!   ліпше б\у вищого рангу!( якщо бюджет не позволяє).....   чисто суб"єктивні висновки виходячи з власного гіркого  досвіду!!

Повірте!! купити просто!! а от продати поті то.............

ліпше взяти  щоб не думати як продати 

 

Добавлю!! що свого часу мислив теж,..... покищо для навчання!!

 

Дякую за відповіді .Тоді що ви можете порадити з б.у інших виробників.

На щот інших я незнаю але думаю що корги будуть кращі чим остальні бренди

sashamoshnjaga, як на мене, якщо ви ще самі не знаєте, для чого і як ви будете використовувати інтрумент і чи надовго вас "вистачить", то немає сенсу купляти дорогий інструмент. Достатньо обрати будь-який синтезатор з повнорозмірними клавішами, чутливими до натискання.

Ще можу порадити відвідати сайт Яндекс.Маркет: http://market.yandex.ua/guru.xml?CMD=-RR=0,0,0,0-VIS=70-CAT_ID=6842301-EXC=1-PG=10&hid=91248

Подивіться, якими характеристиками відрізняються синтезатори і визначтесь, що для вас важливо. 

Дякую за відповіді .Тоді що ви можете порадити з б.у інших виробників

Korg PA 50  наприклад   б/у буде коштувати майже  як пср е433,

з ямашок  можливо пср1100 1500 

можливо ще хтось порадить..... виходячи із вартості пср е433 (4000 грн +/-)

Тут 2 варіанти а бо коржик па 50  або ямаха пср 1500  з тих що ви навели

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти