Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Аферисти на сайті.
Аферисти на сайті.

Цікавить,чи хтось пробував придбати девайс у таких продавців:alekolenik і salefirst?

В подібних випадках викладають спочатку наявну інформацію, а ярлики можна клеїти потім. 

Взагалі то тема дуже корисна. Треба лише по можливості приводити приклади із переписки і зробити список героїв, який би можна було поновлювати.

А чо так зразу "аферисти"?В'ячеслав, а на чому грунтуються такі твердження?

Взагалі то тема дуже корисна.

Але неоригінальна,пригадую десь на сайті вже було таке обговорення.

Оригінальності вона набирає тоді коли клієнт не хоче забирати вантаж і трубку не бере!

А ще цікавіше відбувається, коли клієнт забирає товар (всі домовленості на довірі), та не розраховується і не бере слухавку. Вячеслав обгрунтуйте, про що Ви хотіли сказати. Буде всім цікаво...

Наведені продавці використовують фото інструментів,які знаходяться на сайті eBay на аукціоні і пропонують їх по меншій ціні(ну дуже смачна ціна).Я довго спостерігаю за ними,тому хотів би знати,чи хтось купляв у цих людей інструменти.Цю тему створив тому,що побачив коментар для одного з лотів цих продавців "ОБЕРЕЖНО!",який і я підтримав.

Я  ціни не задираю і використовую при продажі  фото з Гуглу. Я аферист?

Все таки, на мою думку, потрібно виставляти реальні фото девайсів перед продажею, а не фото з eBay або Google.  На шляху слідування все можливо...

В використанні фоток з гуглу немає нічого поганого, але в таких випадках слід вказувати, що фото не реального товару. Це дозволить уникнути непорозуміння після продажу і зайвих питань в процесі продажі. А загалом, звісно, краще давати "реальні фото". Чи є якась специфіка в цьому питанні, про яку я не знаю?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти