Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підкажіть чи щось реально зробити в дані ситуації?
Підкажіть чи щось реально зробити в дані ситуації?

Мені був потрібний підсилювач для сабів у клуб для сільської дискотеки (ну так би мовити нічого професійного), У розділі куплю .продам знайшов недорогий підсилювач по 900ват при 4ом. ну і звязався з продавцем переговорили сказав що все працює і я йому повірив, коли він мені його прислав то він був неробочим, я до нього дзвоню а він мені о я нічого вам непродавав такого......а пізніше взагалі небрав трубку....

Підкажіть що можна зробити в даній ситуації стаким випадком ......можливо хтось тяме в ремонті їх то допоможіть будь-ласка

А можна нік продавця в студію, ФІО, де проживає??? І який саме підсилювач він продавав? Взагалі ці теми потрібно було б перенести у розділ вільне спілкування, або створити інший розділ, під назвою "ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ".

Опс , ЩЕ ЄДИН, СІ ЗНАЙШОВ? ДАНІ В СТУДІЮ!

Так, дані таких продавців - кидал які з нашим братом поводяться по-хамськи потрібно викладати на "обозрєніє" для людей, щоб знали тих уродів та й інші не влітали. А модери взвгалі мали би таке уродство банити довічно, щоб ними на сайті навіть і не смерділо...

Згідний 100 %...

Забанити не проблема, а що завадить "кидалі" зареєструватись ще раз під іншим ніком?

Юра  ти  прав!  Якби  можна  булоб  зробити регістрацію  тільки  під  своїм  власним  імям  та  прізвищем,  а  не  під  всякими  gtgfhfh dhgfsk lfknjgs,  тай  аватар  власна  фотка,  а  не  бозна  що,  що  б  хоть  обличчя  роздивитись  цих  шахраїв!  А  шеб  булоб  непогано  зробити  регістрацію  на  сайті  за рекомендації  форумчан  тоді  б  і  менше  тут  всяких  ділків  булоб!

Даєш платну реєстрацію!!!А шо,я серйозно:відсіються кидали хами,мудаки і решта всяка сволоч,не так?Крім того зникне таке нехороше явище,як "клони".

Я теж за платну реєстрацію і давно вже вносив пропозицію. Звісно, що багато рахітів би відсіялось. Клони би були - продавцям це все таки вигідно (запрошую детально проаналізувати розділ оголошень), але хоч би був притік каси на портал, а це, у свою чергу, запалює надію на допилювання так необхідного функціоналу сайту.

Щодо деанонімізації і т. п. (паспорт, фото) - я проти. От Віталій підтвердить, що при бажанні можна зустітись IRL :)

Підтверджую.Хто шукає-той знаходить.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти