Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » чи варто
чи варто

Підскажіть чи варто купувати дивайси драйврек,якщо є в наявності кроссовер і еквалайзер,і компрессор.

Якщо ви ПРО в звуці то варто звичайно. Дивлячись яке у вас все інше обладнання... Та перед тим краще добре почитати  для ретельного ознайомлення трохи більше інформації про ту залізяку яка вам впала в око. Теж займаюсь звуком та  дрібним прокатом і теж вагався над тим питанням, врешті решт залишився на аналогових залізяках (еквалайзери, компресори\лімітери, кросовери і т. п.) так як для рівня моїх задач того достатньо. Хоча при лишній копійці можна було би і покрутити якийсь драйврек. Ясно що то речі хороші вони ж для управління звуком і створені і різні моделі для різних задач знову ж таки. Але у кожного свої підходи до того.

Якщо ви ПРО в звуці то варто звичайно

А я вважаю,що навпаки. Якщо ви "ПРО" в звуці то результату досягнете і без процесора. З процесором простіше і швидше, але не факт, що краще

Пардон... Чисто машинально пропустив дві букви в своєму пості вище, мало бути "...не ПРО ..." 

Признаюсь, що сам я не є ПРО в звуці, і займаюсь ним лише тому, що це мені подобається, особливо коли в результаті виходить те що задумав та ще й замовник довольний... 

Якщо апарат стоїть на стаціонарно, тобто на одному місті не треба нікуди возити то вистарчить лише еквалайзера один раз вистроїти і будете мати спокій. А якщо в різних залах  то драйврек з автоматичною настройкою вам більше підійде

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти