Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть з піснею!!!!
Допоможіть з піснею!!!!

Всім доброго дня) Допоможіть вибрати пісню на фестиваль духовної пісні. Наперед дякую)

Як таке можливе?! 48 переглядів і в жодної поради?!

Співайте те що хочеться і те що можеться. Як можна радити репертуар, коли невідомо хто виконавець (хор, ансамбль, соло)?

Я це  прекрасно розумію, але мене цікавила думка людей.

Це може бути соло чи дует.

Для того щоб дати поради необхідно отримати відповіді на наступні запитання:

1. Що за фестиваль?

2. Які вимоги до учаників та репертуару? (к-сть творів, тип творів: канонічні духовні чи авторські пісні і т.д.)

3. У якому форматі плануєте виступати: (акапельно - соло, акапельно дует чи ансамбль, виступ з супроводом і ін.)

4. Який досвід виконання у вас?

Відповідно до цієї інформації можна щось детальніше говорити стосовно вибору репертуару...

yastudio, в першому пості все чітко описано. Ні Вам, ні Юліановичу не треба розводити флуд.

А пані Оксані потрібно сказати правду-ніхто Вам у цьому питанні не допоможе, тому що Ви не туди звернулись. Це сайт весільних лабухів, які до духовної пісні в 90 % випадків відношення не мають. Допомогти Вам могли б, напевно, на порталі http://www.fleita.com. Проте, не знаю, чи є там користувачі з України.

Шановний Scorpion, якщо ви важаєте весільних лабухів настільки обмеженими персоналіями, думаю Вам на цьому форумі скучно. Шукайте бульварні видання - там життя вирує дуже динамічне: з "острословієм" і ненормативною лексикою, І це не скарга, а рекомендація, бо відверто навіть у лабухів є чого повчитися. Тепер щодо флуду і запитання. Людина звернулася до творчих людей за порадою. Мабуть початківець, тому декілька чітких рекомендацій здатні дати навіть лабухи, як фахівці, що працюють з масами. Я б просив хлопців не встидатися і активніше допомогати, з підказками адже навіть у най"бредовіших" підказках є раціональне зерно. А героїня сама здатна зробити прийнятний для неї вибір...

yastudio, "... декілька чітких рекомендацій здатні дати навіть лабухи, як фахівці, що працюють з масами. ..."

yastudio, 

А які пісні, з духовного жанру ви Оксано вже співали? Наведіть для прикладу... Хлопцям буде легше і швидше збиратися з думками, для порад...

Я собі й уявити не могла, що моє прохання викличе стільки суперечок. 

Співаю я багато, але на рахунок духовних пісень - досвіду небагато. Найперше це немає бути акапельно. По друге, мені подобаються пісні Ірини Федишин -" Марія" і "Цей хрест це крила". 

 

Пані Оксано, власне на цьому етапі ще важливо знати про сам фестиваль. Є такі у яких оцінюється професійність виконання, є такі де оцінюється неповторність, а  є такі які вимагають новаторства у поданні знайомих речей. Чесно з першого враження, я б рекомендував обрати якусь золоту середину. Для прикладу, якщо у конкурсну програму допускаються два твори: один взяти з канонічного репертуару, а інший з духовних пісень попсового жанру. Як показує практика інші стилі дуже рідко на подібних фестивалях коректно сприймаються.

Скажімо ви обрали ці дві пісні, тепер варто подумати над форматом виконання. Перша канонічна річ може бути й акапельною, якщо відчуваєте в собі сили подати її якось цікаво і нестандартно. Другу річ я б рекомендував обрати з композиторів, яких ще маси не чули. У випадку якщо десь буде недоопрацювання з боку аранжування чи виконання, Вас може витягнути новизна пісні.

Врешті можу якщо буде потреба порекомендувати композиторів чи поетів, які пишуть на духовну тематику. Щодо аранжування можу запропонувати свої послуги. А якщо простіши є великий вибір серед учасників цього форому. Думаю весільні музиканти з духовною тематикою справляться цікаво і досить неординарно...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти