Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть з піснею!!!!
Допоможіть з піснею!!!!

Скорпіон, в моєму повідомленні дві поради в підборі репертуару (без різниці якого). Перша, це вибір творів які подобаються і до яких лежить душа. Завжди виконання краще і якісніше, коли твір імпонує виконавцю. Не існує виграшних конкурсних творів. Друга порада, це вміння підібрати твір під вокальні можливості виконавця. Теситура, діапазон, вокальні навички мають велике значення. Тим більше що твір повинен бути акапельний. Тут вибір тільки індивідуально до можливостей і вокальної майстерності. Топікстартеру порадив би не звертати дуже увагу на студійні записи, бо там все підчищено і прописано фрагментами в декілька дублів, а придивитись до живих виконань, викладених на YouTube.  На рахунок "сайту весільних лабухів", то взагалі несерйозно. Навіщо так узагальнювати. Весілля грають і після конси, і без уяви про знаки альтерації.

   Весілля грають і після конси, і без уяви про знаки альтерації. 

Yulianovich

Весілля грають і після конси, і без уяви про знаки альтерації.

А я не писав,що не грають... Проте знову ж таки повертємося до весілля...., а не до пісень на духовну тематику!

А от на рахунок "сайту весільних лабухів", то вважаю,що вони - контингент сайту відсотків на 90%. Ні в якій мірі не хочу образити весільних музик, тому що й сам займаюсь цією роботою, проте ще раз повторюсь: на мою скромну думку, пані Оксана звернулась на на ту адресу.

От якби вона запитала, яку акустику краще вибрати, чи з чого зручніше запускати МП3, то від порадників відбою не було б.

А по темі-спробуйте тут, або тут

Scorpion. Колего, як Ви думаєте, що краще і корисніше - "наваляти" 10 непотрібних повідомлень на форумі і показатися розумником перед рівними, чи не рівними, чи дати коротку відповідь в приватному повідомлені людині, яка щось запитує?????  І не хай приймає рішення сама . 

p/s. Це не тільки Вам запитання. 

А п.Оксана, створила тему, через сім годин після створення зробила "круглі очі", пожурила Нас за "активнісьть" в ВИРІШИННІ  ЇЇ проблеми - і ТИШИНА.....

пані Оксана звернулась на на ту адресу.

Я так не думаю. На цьому форумі достатньо користувачів здатних дати відповідь на різні питання.

Але на подібні питання корисних відповідей нема. Сам брав участь в найрізноманітніших  конкурсах і фестивалях і знаю як складно вибрати програму. До духовної музики маю безпосереднє відношення, бо є учасником хору духовної музики. Тому і раджу топікстартеру самостійно обрати твір, бо їй краще відомо про свої вокальні можливості. Якщо нема впевненості, то тоді шлях до викладача вокалу. Але нажаль в наш час це не модно. 

Шановні панове музиканти! Поспостерігавши  за вашими дебатами, зрозуміла одне, не потрібно себе обмежувати в одному напрямку. Музикант - це людина з широким світоглядом і багатим талантом. 

Я висловлюю щиру подяку за цінні поради. Думаю, що оберу гарну композицію. 

Ще раз всім дякую

Шановні музики! Може хто пам'ятає таку пісню, слова в ній такі: Ми сиділи з тобов у кав'ярні, тихо пливла мелодія ночі, пила ти не лиш сік з помидорів, аж на лоба ті вилізли очі.... Приспів такий - Явдохо, прошу я тебе, поїдем жити у село, там будем мати ми усе, чого ще й досі не було. Так ось питання - Хто співав цю пісню? І яка назва цієї пісні?  Допоможіть, будь ласка, хто пам'ятає.

Це десь 1992 рік. Група Бункер ЙО , лідер Левко Бондар . А пісня так і наз. Явдоха.

Спасибі, Роман, за інформацію.Дуже вдячний Вам.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти