Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » карєра музиканта лабуха
карєра музиканта лабуха

Привіт усім!!!! Давайте поділимся інформацією хто і як ставав лабухом які на це були причини....чи є що згадати.....і на яких апаратах починали свою роботу....Чекаю цікавих історій

...А згадати є що - мабуть до ночі можна писати...Вперше я почав грати в ансамблі в пятому класі, на баяні я вигравав "МАЛІНОВКУ" програш з прикріпленим мікрофоном до сітки за 12 рублів,називали його "ЖУРАВЛИКОМ",сірий такий,для  запису на магнітофон,був примотаний до стійки ізолентою...Усілки були два - Електрон-103-мабуть по 50 ват не памятаю.За колонки мовчу - може ват так 200 назбирувалося - але в селі шуму  ніби і хватало....Замість штекерів у нас були обпалені сірники і вставлені в гніздо з проводками.Стойки були зроблені на тракторній бригаді дядьком-зварником)))я був самим меншим серед дядьків по 25-30 років-нас було пятеро.Ударнік був з піонерського барабану і ще там пару таких як він)))).Бас - УРАЛ.Потім в шостому класі я вже грав з ними на халтурах - грав на іоніці - Електроніка - деревяний корпус і кнопки звуків збоку ,такі,як світло включати)))))-взагалі багато можна розповідати,бо саме інтересне,що ще й виступали на концерті у себе в селі.Розсипатися ми почали тоді ,коли один колега купив собі Ямаху псс-680,потім я купив - псс-590 (за ті гроші можна було взяти нового москвича з нуля.)......і поїхало....машинки,самограйки....а на сьогодні  сьогодні флагман - НОУТБУК.Ніхто й не міг подумати що так все буде в технічному плані.Зате ми всі вміли і вміємо грати вручну,як кажуть.Але такої гри  ніколи не забуду.

ну за то весело було напевне є що згадати з колегами

ну за то весело було напевне є що згадати з колегами

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти