Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динамик для сабвуфера
Динамик для сабвуфера

Добрые сутки всем коллегам!Подскажите пожалуйста,какой динамик 18 дюйм поставить в самодельный саб из фанеры.Бюджет до 1000грн.Заранее спасибо.

P.S.  И стоит ли его вообще делать?))

 

Хотелось бы Ватт от 500 до 1Кв.

Набагато вигідніше купити готові і не паритись , поперше ви самі без відповідних навиків і обладнання ніколи незможете добре відстроїти акустику , подруге якщо врахувати витрати на матеріали які підуть на виготовлення акустики (карпет,канони, кутики і т.д.) по ціні може вийти навіть дорожче заводських....

В самого дома ще валяються дві пари динаміків ,які можна булоб оформити в акустику, а братись за них нехочеться , бо вже знаю ,що сам бажаного результату не добюсь,певно треба буде шукати до них якогось майстра.

Дійсно погоджуюсь із попереднім автором. Без безехової камери, необхідного обладнання та вимірювальних приладів, зробити акустику із рівномірним звучанням АЧХ за допомогою вільно-доступних інтернет програм неможливо!!! Потрібно і об*єм правильно задати для динаміка, і із портами розібратись, щоб вони заступали від 50-55Гц, а не просто перекачували повітря. Я за готовий продукт від гарного виробника! ІМХО.

Як завжди про одне і те саме. Хто має певні поняття а розділі фізики по акустиці і просто знання фізики, математики та інформаційних технологій - той завжди виготовить той продукт на який сподівається.

Я не буду далеко бігати і просто подивіться на наших вітчизняних виробни ків МАГ та ПАРК. Візьміть вартість готових варіантів їхніх сабів та вартість динаміків до цих систем. Ну не може так дорого коштувати процес розрахувати ящик ФІ та настроїти порти на певну частоту. (ну я не говорю про топи адже це вже інша більш складніша історія). Отже з сабами можна спокійно самому заморочуватись. Ну наприклад спробуйте купити саби на головах від італійців B&C. А от виготовити можна спокійно. Під конкретний динамік вже розроблено по кілька типів різних кабінетів - лише працюй.

 

власний досвід виготовлення сабів допомагає мені так стверджувати (про Фі взагалі нема чого згадувати - це і тайпед хорн, Кубо , Скупи , Бенд пас 4 і 6 порядку і в планах зараз ВСХ). Саби можна спокійно самому виготовляти - просто треба відбиватись від динаміка. І тоді вже танцювати з вибором оформлення кабінету.

для прикладу

http://magstore.com.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA/%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%8B/%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0_mag_md545b/

http://magstore.com.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA/%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BA_mag_m1545/

різниця між динаміком і готовою пачкою 2000 грн.

Вартість ручок по 40 грн мильничка зі спіконами 60 ножки по 5 і кутики по 5. От тепер робіть самі висновки. А про закордонного виробника і слів немає. Можливо з першого разу вам не вдасться зробити таких красивих пачок але нам важливий звук а не вигляд (хоча і цим не потрібно нехтувати) на початок.

Я можу провести аналогію із брендовими речами якщо потрібно

п. В. Куцик нагадаю  вам що озвучений бюджет 1000 грн. за динамік ,скажіть чи є щось розраховане під той динамік ? я невпевнений..і чи взагалі є такий динамік .....?А БіС то вже завсім інші гроші плюс навіть якщо креслення пачки можна десь в неті нарити , то як бути з кросовером ,пасивний то зновуж таки його тра вміти ше спаяти(переконаний що 99% музик ,як і я, які ставлять подібні питання на зразок топікастера, і толком не відрізнять пасивний крос. від активного,не те що спаяти) ну а купити активний крос. то ще чималий тягар до бюджету...Робив я собі колись топи по кресленнях,під СКВ клюб 350 , то собівартісь матеріалів разом з фільтрами вийшла 1200грн , (без динаміків)а купити готові від майстра 1800 грн, як бачите економія невелика....

Доречі якщо ви задоволені самопалом Кубо 15 на голова БіС , то нащо виставили їх на продажу???

П.С.НЕ шукайте в моїх словах лукавства , просто й справді цікаво ??? 

Володимире, з однієї сторони все вірно, а з іншої не дуже. Колишні динаміки робились більше від балди, в них було лише декілька параметрів: діаметр ,потужність, опір, та резонансна частота. На сьогодняшній день цих параметрів більше десятка.  Як правило для того щоб даже така цяцька як сабвуфер заспівала достатньо низько, хоча б на 50Гц по -3дБ, потрібно задати динаміку потрібний обьем!!! А вже потім гратися із портами, хоча тут тоже досить важко, тому що потрібно враховувати такий параметр як Хмах, та і багато чого іншого. Звичайно, можна повторити якийсь кабінет, даже від того самого парка, але потрібно знати і розмір полички фазоінвертора. Якщо наприклад взяти такий сабвуфер в парка як TX5118 на базі динаміка B&C 18TBX100 то висота полки фазніка, відстань від низу до полки і глібина полки у 4 та 8омної версії різні!!! Хоча їхні параметри і близькі. Тому не все так просто. ІМХО

звичайно що не все так просто. тому і не кожен робить подібні речі по розрахунку колонок. але це все реально зробити за іменням хочаб елементарної бази.

справді в районі 1000 грн робити саб так це викидання грошей на вітер - бо підходящі динаміки мені не приходять в голову (з б\у варіантами щось можна знайти).

на сьогоднішній день є добрі програми симулятори в які можна вбити велику кількість параметрів і отримати велику кількість результатів які потрібно правильно опрацювати (і всі питання по відстанях полок фазіків відпадуть).

Богдане а 600 грн то що не гроші та щей плюс досвід здобутий. Куботуріки продаю по причині що в мене їх 3 пари. От однієї пари мені стало непотрібно(до речі в стеку по 3 на сторону вони звучать ой як не погано). По звучанні мені скуп подобається набагато більше в порівнянні з кубо і тайпедхорном. Оскільки є велика кількість кабінетів (а я не прокатчик) тому закономірно що щось можна і треба продати. Недавно в мене одні знайомі музиканти забрали зроблені на замовлення куботуріки під джбл 2226. Після порівняння вони були просто здивовані як зазвучав їхній динамік в новому кабінеті(до того вони використовували кабінет ФІ). По правді сказати 2226 переплюнув і моїх і італійців пс76 в діапазоні 50-60 гц де у кабінета є природній горбик. Сам був здивований реаркарнаціїї жаби.

Так що я готовий рахувати кожну копійку зекономлену для того щоб вкласти в улюблену справу 

пропоную свої   http://www.minus.lviv.ua/blurb/dynamiky/S/17169 якраз те,що потрібно ,співвідношення ціни і якості.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти