Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Планшет для роботи
Планшет для роботи

Віаю! Цікавлюсь, чи використовує хтось планшет для відтворення фонограм? Як він в роботі?

доброго дня! Я думаю що планшет для роботи хіба що за 3 тис. І вище, велику ж роль відіграє звукова карта, то краще взяти за такі грн ноутбук...

Але ж працюють багато людей і на МП3 плеєрах, і без звукової. За 3000 ноутбук з підтримкою звукокої не буде, а приблизно 5000+ звукова, от і набігає сума не мала. А ноутбук за 3000 і планшет за 1500-2000 (якщо і встановити на нього Джет аудіо плеєр), не будуть відчутно різнитися за звуком. 

неспорю з вами, а навіщо ж брати ноут новий, можна бу добрий взяти... І добре буде працювати... Сам користуюсь,думаю зручніше за планшет,і мр3, великий плюс слова перед носом...кожен крутиться як хоче,і може...як кому подобається!

Цікаво, чи в андроїдному Джет аудіо відкривається текст?

незнаю також цікаво, але інтуіція підказує що можна зробити...

Можливо ще хтось приєднається і підкаже.

Мав справу з китайським noname планшетом... Виникло бажання запустити ним через поле, через гай прямо на Китай.... Глюки-глюки... За дорожці девайси не знаю

Вітаю  усіх!  Все - таки   ноут  буде  надійніше  як   на  мене,  перевірено  на  практиці.Докупляєте  звукову   карту   таку  як  наприклад  в  мене  E-MU 0202  і  отримуєте  якісний  звук   за  невеликі  гроші.

Дякую за відгуки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти