Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Переваги роботи в КАБАКУ...
Переваги роботи в КАБАКУ...

Шановне товариство! Цікавить мене питання стабільної роботи в кабаку (ресторані)...   Як і хто, і що з того приводу може сказати ??? Мається на увазі ПЕРЕВАГИ і НЕДОЛІКИ!  Цікавить думка всіх Вас! Коротко про нашу ситуацію... В ресторані працюємо давно, загального стажу роботи по ресторанах вже напевне років 15 назбирається...  Маю друзів які також працюють по "крапках" і маю друзів які так само є у "вільному плаванні", і одні і другі не жаліються! У нас ситуація така, що ми, за копійки відіграємо всі ресторанові бенкети ( я це називаю дежурством), бо інакше і не назовеш коли працюєш з 19.00 до 23.00 а дуже часто і до 00.00, приносиш додому чесно зароблених в кращому випадку 100 або 150 гр...  Це повторююсь в кращому - бо коли немає додаткової години і немає бодай  одного-двох замовлень то приносиш 50гр..  А "роботи" вистачає! і понеділки!!!  і всі будні в тижні!  В заміну цим незручностям ми усі весілля граємо в ресторані як штатна музика. переважно на 99%.  Це я про Нас і про Гурт який грає в паралельному залі...  До речі, в будні дні, в паралельному залі в цілому роботи практично немає, і ми просимо інколи хлопців, щоб троха хоч замінили нас - бо вже і сили здають (звязки голосові не виграли в лотерею), і психіка їде від того всього...  Зазадалегідь на цих сторінках хочу подякувати цим дуже добрим музикантам і хорошим нашим друзям Роману Опалевичу І Дубіку Богдану!    З нетерпіння чекаю від усіх Вас відгуків по цьому топіку.

Шановний п.Бедзю,я працював у ресторані і чудово розумію вашу ситуацію,але хочу сказати , в силу свого великого досвіду поневіряння по різних роботах,доброї роботи неіснує(добра робота це хібащо власний бізнес чи мандат нардепа) ,так що ,на мою думку,якщо ця робота дає вам можливість заробити в місяць на весіллях хоч 2-3 тис грн.,плюс ті копійки що платить ресторан то варто триматись,навряд  получиться знайти щось краще,хоча як сказано "Стукайте і вам відчиниться",я особисто жалкую що незалишився в ресторані,хоча і умови були нестерпні..

Дякую за відгук! Але я і наш гурт, зовсім не хочемо кидати це місце роботи, бо все таки робота хороша(незважаючи на ці всі "неудобства"). Це про нас - а я  просто хочу щоб товариство обговорило ці проблеми і поділилося своїми враженнями що до сказазаної теми...

Добого здоровя п. Бедзю і всі " Форумчани"!!!! Я хоч залишив кабак в 2008 р, але з 1996 колотився в тій КУХНІ. Переваги в кабацькі роботі зичайно Є ВЕЛИКІ:

 - стабільне приміщення, а це  комфорт при любій погоді, круглий рік ( разборка, зборка не хвилює, як казав один знайомий музикант) чистий одяг, зовнішній вигляд музикантів, стабільне  налаштування апарату, і багато іншого добра, якого немає " ДВОРЯНСЬКИЙ ЛАБУХ"....

- " бойове чергування", або "репетиція за гроші" - теж приносить свої  позитивні  результати. Якщо Клієнт не вередливий, або не тацюючий ( давай Йому " качум"  для доброго травлення) - грали в своє задоволення, інпровізи, кавери, що на голову лізло те і лабали ( було з ким)...

А якщо ще 99.99 всіх забави в кабаку Ваші - то є добре "гніздо"  В мене було 50 на 50. Можливо ми трохи самі завинили йдучи грати на двір весілля, а на підміну в кабак давали 1 - 2 людини (День народж, бенкети, іт.д). Спочатку  самі  собі набивали ціну, в смислі вдавали часом  "модних музиків", а потім і пожинали свої плоди. Хтось грав " за дешевше", хтось " краще, з Асусом", а ми останній рік вже не дуже  часто грали весілля в кабаку. Незручність ще  була втому, що в кабаку не було своєї "інсталяшки" то люди які йшли на підміну теж мали мороку,  за такі самі гроші, як в Тебе Бедзю,( але враховуючи курс тодішнього бакса) та й ще ми "транспортні"  виплачували своїми грішми.

В Вас тим більше  є підміна - це вже великий +++. Виручайте одні одних, ладьте між собою, пийте кавуську в прикуску з коньячком та й буде Вам ЩАСТЯ!!!

 

Мінуси в мене  кабаку почались напевно з кризою в Україні, та різними людськими обставинами. Я вже писав других темах, то переписувати не має бажання. 

Чесно сказати щоб шкодував за кабаком - то напевно НІ.. Важкувато було на початку, десь місяць - півтора. Вже була звичка тікати вечорами з дому, але я довго в " дівках" не засидівся - пішов "на вільні хліба"

Так що счасти Вам хлопці!!! Веселих Вам забав, стабільних, хороших заробітків!!! Тримайтесь свого місця, як НАЙДОВШЕ, а час покаже... 

P.S. Є така галицька приказка: " Все злодієм не будеш - бо подвигаєшся і все курвою не будеш - бо постарієшся"...

 

Кабак - це супер.   Репертуар шліфується в бойовій обстановці, і на весіллі ти вже "майже - артист".   Малу зарплату можна компенсувати, піднявши ціну за пісню і за лишню годину.   Багато красивих жінок: спереду і ззаду(хто грає - той знає про що я говорю). Але наші, звичайно,-кращі.  В кабаку тебе всі починають зразу впізнавати і поважати(в садік разом ходили, твоя жінка з моєю в роддомі разом лежали, і в результаті з 5 замовлень,4 - задурно).   Але ми не жадні,і зато кожного разу  більше нових знайомих.   Майже всі наші весілля - на виізді(даєм заміну - так домовились на початку).  Весілля,це - гроші.   А кабак - для душі(якщо в міру,бо цілий тиждень це-забагато).

Весілля,це - гроші. А кабак - для душі(якщо в міру,бо цілий тиждень це- забагато). Чуть з вами не погоджуюсь, кабак це повинна бути в першу чергу стабільний заробіток, кожен музикант повинен знати собі ціну... Звичайно можна виконувати бесплатно,але ж не перебільшувати! Я наприклад можу заспівати бесплатно, тоді коли по людині бачу що вона по людськи попросила... Це моя особиста думка, моє !я! Так я недавно почав грати у кабаку, перше враження навіть дуже не погане, стабільність це ж файно! Хіба не так?...

Дякую колеги що відгукнулися! Велика подяка доброму другові Шаріку, за констриктивну відповідь! Переваги все таки напевне є! Як би то не було.... Недурно люди говорят "всюди добре там де нас нема"))

Хотілось би запитати вас панове музиканти!як я вже сказав почав співати в барі... Люди які відвідують то переважнао до 20. Год. А після хоч вовком вий... Відгуки про моє виконання не погані,а чому ж так, як же молодь затягнути??? Може хтось дасьте пораду??? Співаю з 19 до 23.

Добрий  день  шановне  панство!В  кабаках  сижу  років  25,день  в  день.Бували  невеличкі  перерви  коли  міняв  місце  роботи.За  цей  час  поміняв   шість  кабаків.В  кожному  сидів  мінімум  три  роки.Бувало  що  йшов  з  одного  в  другий  а  потім   назад.Переваги  роботи  в  кабаку.1.Завжди  на  людях.(знають  де  тебе  шукати)2.Як  було  вище  сказано  шліфовка  репертуару  за  гроші.3.Як  що  кабак  дозволяє,  гра  весіль  без  виїзду.Зараз  сижу  на  одному  місці 5  рік.Щоб  розкрутити   і  поставивти   роботу  в  кабаку  необхідно  не  менше  року.Ніколи  не  боявся  що  мене  виженуть  з  роботи  і  качав  свої  вимоги.На  сьогодняшній  день  зарплата  100гр.  на  двох  і  по  десять  гривень  з  людини.Весілля  граю  всі  на  місці.Бувають  виїзди  по   місту  але  рідко.По  областях  можливо  1-2  халтури  на  сезон,коли  сильно  попросять.Пішла  тенденція  лабухи  щоб  вдержатися  на  роботі  а  бо  щоб  взяли  на  роботу , платять  хазяїну.Я  ніколи  не  платив  і  платить  не  буду,бо  це  я  рахую  повний  не  професіоналізм.Кабак  бере  тебе  на  роботу  значить  ти  подобаєшся.А  якщо  музика  хороша  то  і  кабаку  ти  людей  більше  збираєш.То  хто  кому  повинний  платити?Колись  лабухи  жили  дружно,вибиваєш  гроші з  хазяїна -  він  не  хоче  більше  платити  і  за  твоєю  спиною  шукає  другу  музику  по  дешевше.Але  в  мить  до  мене  перезвонювали  хлопаки  і  питали  що  сталося,я  пояснював  що  йде  війна  за  гроші  і  ніхто  не  ліз  в  кабак. Наслідок  того   підвищена  зарплата,що  і  добивались.А  зараз  лізуть  збивають  ціни  платять  самі  хазяїну.Наслідок -  попрацює  до  року  і  плаче  що  його  гноблять  і  мала  зарплата.На  сьогодняшній  день ,як  сказав  мій  товариш,треба  брати  (КАЧЕСТВОМ).В  тому  році  з  дружиною  відіграли  42  весілля.В  цьому  вже  маємо  37.На  місці  з  веденням  берем  3  тисячі  і  нема  ніяких  проблем.В  кабаку  працюєм  в  основному  по  банкетах , але  як  що  хочеться  пограти , або  щось  треба  біля  апаратури  зробити  то  це  все одно  оплачується.

ще мені колеги цікаво, хто за який час розкрутився в кабаку? Як я писав,кабак в мене не поганий, в хорошому місці, хороша кухня, персонал добрий! Власники теж хороші. Просто чи не захочуть вони припинити зімною роботу,якщо глухо буде??? Звичайно,нехочеться втрачати місце...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти