Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як потрібно проводити весілля - викладуємо кращі приклади
Як потрібно проводити весілля - викладуємо кращі приклади

Достатньо вже того, що всі грають співають під однакові фанери. Ще як будуть "тамадувати" під шаблон всілякі далекі від культури гуманоїди - то фаталіті...

 

Володимир Матвійчук, -"...Чи Ви "зрубали бабоси", продивившись відео "Джерел"? А якщо я викладу відео Пета Метіні чи Ніккі Янофскі, чи станете Ви грати чи співати так, як вони?..." 
Володимире,  ну я ж писав пост з певною долею жарту надіюсь ви то розумієте, да. А з відео "Джерел" я абсолютно нічого для свого регіону не примітив, так картинка яку приємно переглянути, що скажеш, хороший проф.колектив та й існує мабуть не на одні виступи на весіллях, а то що він не по кишені більшості потенційно-охочих його замовити так думаю точно... Але в нас таке не пішло б, ну хіба як приватне привітання (від друзів і т.п.) на першу годину весілля максимум не більше... тепер таке щось практикують іноді "артисти местного разлива" з палаців культури... але попиту на то немає...   А  лабу "Pat Metheny Group" послухати це просто в-кайф так як і подивитись та послухати чудовий спів тої ж Nikki Yanofsky, але думаю тут про них згадувати зайве бо до нашого фольку чи весіль, то відношення ніякого немає абсолютно, хоча й задає досить чималий позитивний та творчий заряд .    "...Рятуйте країну..." - тут я вас щось не зовсім розумію... хіба мо недоріс чи втупив... хто його  зна...:)

Дуже стильно: https://www.youtube.com/watch?v=xblq5wMN7DY

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти