Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як потрібно проводити весілля - викладуємо кращі приклади
Як потрібно проводити весілля - викладуємо кращі приклади

Пропоную викладувати відео проведення весіль та інших забав; котрі, на вашу думку, можуть бути прикладом роботи тамади, музик, відеооператорів, дизайнерів.

Від себе хочу показати ролик київського театру пісні "Джерела":

http://youtu.be/60C4Df5zp0U

В кожному регіоні по своєму рулять) цікава темка... Не з простих...кожному індивідуально щось до душі

Marian, я не бачу Вашого викладеного  прикладу.

 

Взагалі, мені до душі - Nickelback, Sting та Deep Forest; але теми це не стосується.

підтримую

Підтримуйте прикладами.

А смисл теми в чому? В тому щоб тамади виклали свої сценарії (хай навіть узагальнені для всіх случаїв жизні) ??? Так цього добра в неті море... Хіба хто розповість, типа "вот ми в своєму районі робимо весілля так і так і завдяки цьому нехіло "бабоси" собі рубаємо..." Да я думаю ніхто... Щоб інші у них по району їхні "бабоси" не зрубали... Така вже лабушина жила по жизні...Хотя не факт...

Досить неочікуваний коментар :)  Чи Ви "зрубали бабоси", продивившись відео "Джерел"? А якщо я викладу відео Пета Метіні чи Ніккі Янофскі, чи станете Ви грати чи співати так, як вони? Звичайно, ні. Але візьмете за приклад (можливо).

 

Дивно; я не чекав такого повороту думок... Рятуйте країну, почавши з малого - з себе.

Доброго Здоровя п.Володимир!!! особисто не бачу причини "... рятувати країну..." NACHTIGALL  висловив свою думку, як вміє, і нічого крамольного в тому не має. Тепер до теми: Все красиво, професійно, артистично - але це "шоу" , яке не кожний може замовити. "Джерела" професійний колектив і має свого клієнта. Мені більше до душі і більш правдоподібно ( я бачив відео) як працює Юрко Бульбах, Роман Метельський - Вони "привязують"  свій сценарій до публіки, і можливо мені це більш рідніше. Приклад Вашого відео можна  взяти до уваги, але це не дає гарантії, що Всі його сприймуть. І на додачу теж відео  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=13_EVSPKcFA  - приблизно так і завершують весілля на Буковині. Але це теж не всім  підійде для проведення  весільного свята. Треба добре знати і фолькльорні, ритуальні танці, співанки, музику і т.д. Що співають, танцюють на Гуцульщині, Волині, Буковині - не зрозуміють і не будуть використовувати на Київщині, Слобожанщині та в інших Північних кутках  України -  і навпаки. Це моє бачення.

Я насмілюсь припустити, що Володимир, говорячи про приклад для наслідування, мав на увазі не буквальне "здирання" і копіювання контенту, а підхід до роботи - ретельність, акуратність,  наслідком якого є якісний продукт на виході.

Вітаю  всіх!Думка  моя  проста.Сценарій  робиться  не  за  одну  хвилину  а  відсіюється,  шліфується  роками.Який  кайф  робити  творити  віддати  і  знову  придумувати.А  хтось  нероблячи  нічого  не  думаючи  візьме  готове  розжоване  і  заявить  що  він  крутий  тамадун.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти