Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Roland Lucina AX-09 Хто стикався...
Roland Lucina AX-09 Хто стикався...

Добого всім здоров"ячка. Вирішили свій колектив переводити повністю на живу лабу. Відповідно в самограї потреба відпала. Поглядаю в сторону наплічника-синта (розчоски), дивився на той ролік. Хто стикався, хто що може повісти про нього... В ютубі на демках звуки вроді непогані - не АХ, але і не г повне... Цікаво би почути вашу думку. Дякую.

Я би взяв AX1/AX7.

Виходжу з того, що вбудованих звуків в AX09/AX-Synth дуже швидко стане бракувати. Врахуйте обмеженість в редагуванні, неможливість розширення. Реально добрих звукім там з десяток і вони не завжди пасують нашому жанровому спрямуванню. Тому краще взяти мідіконтроллер взагалі без звуків і модуль до смаку, де вже не буде попередньо згаданих обмежень. Єдиним плюсом Люсі є мп3-плеєр :)

Вибір модулів дуже широкий - можна обвибиратись донесхочу :) ( [spam ON]Користуючись випадком, пропоную наявний зараз Roland XV5050[spam OFF])

Думав я про ах07 - дорогувато наразі, та і модуль додатково вартує недешево, хоча всі переваги по обличчю))) Люся - то бюджетна версія тої лінійки. Як варіант брати AX-Synth - то вже покруче буде. Я на такому раз пробував полабати - річ.

<offtop> Дядьку Хапку, чого в скайпі не видно тебе?))) Зайди, є розмова...</offtop>

Юрко,привіт!Явже на Україні.Де ти подівся,телефони мовчать?Ра500 вже скинув,що поглядаєш на АХ-09?Мене в неті нема,передзвони.

З поверненням)) ПА ще не скинув, але скидаю JV-шку... Беру звуковий модуль і "розчоску")))

<OFFTOP>В мене багато чого помінялося - я тепер в Києві зависаю. Та і в канторі багато чого помінялося...</OFFTOP>

Я стикався.0502437357

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти