Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Ремонтуємо саксофон!
Ремонтуємо саксофон!

Oleh,по-перше я не з інтернету беру знання,а з особистої практики виконавця та викладача ,

       по- друге я ж написав що це стосується певного клапана

       по- третє,Ви  зрозуміли що треба регулювати клапани по висоті?Цього Ви  краще не зробите ніж зробив виробник.Справа в тому,що років з 20 назад я мав старі ,розрегульовані інструменти,до яких руки пхали не одні горе майстри,а дозволити кращого собі не міг,бо був ще студентом.От і приходилось перекривати,регулювати самому,звідки мені було знати тоді якої висоти підняття клапанів мало бути,якщо в інструменті подушок,майже не було,тай клапани погнуті.

Якщо Ви не зрозуміли ,то пояснюю:до інструментів в хорошому стані не треба пхати своїх рук,нічого кращого  не получеться.Друга справа коли попадалося погнуте,розбите некриюче "корито",а з нього я робив граючого в міру можливого-стройного інструмента!!!

"Керуюсь я в своїх твердженнях практичними експериментами.І ще скажу,що можна так доекспериментуватись,що інструмент взагалі перестане строїти"-ЗОЛОТІ слова.

Ще два слова-

коли привикаєш до нестройного інструмента,а потім береш стройний-він не зразу не буде строїти .Пояснюю чому,на нестройному привикається до певних нот,які треба повисити,або понизити,потім те саме Ви робите на стройному і що получається?..Тут як і завжди важливу роль відіграє вухо і самоконтроль.

сподіваюсь розумієте про що я ..

Та все вірно,я ж про те саме.І зовсім не хотів Вас образити.Мені 53 роки.Саксофон в руки перший раз взяв в 1977 році.Ремонтувати вчився на власному  Аматі.Вперше відчув як саксофон повинен крити,коли забрав з ремонту в майстра Богданова у Львові,був колись такий флейтист в опері,то було в 1986році.З того часу почав вчитись сам ремонтувати.Інформації знайти в той час  неможливо було,тим більше знайти клей для приклеювання подушок.Зараз володію де-яким багажем.Перекрити,припаяти,дещо вирівняти, відстроїти можу.Професійно цим не займаюсь.А ті всі експерименти,просто цікаво переконатись,а то інформації зараз всякої дуже багато,треба ж її якоссь фільтрувати.І я зовсім не претендую на те,що то,що я говорю-це істина в останній інстанції,зовсім ні.Алеж здорова дискусія повинна бути,без дискусії не доберемось до істини напевно.Не ображайтесь.

Жодних образ

До Богданова мій викладач також возив перекривати флейти.

Значить я не брехун.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти