Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програма для друку назви файлів що знаходяться в одній папці
Програма для друку назви файлів що знаходяться в одній папці

Результат розмови такий: якщо пропонувати і викладати недороблений софт (а він недороблений) - то краще не пропонувати нічого (якщо колєзі сподобалося, знач тільки для нього), а якщо викладаєш - то прислухайся до порад девелоперів і зроби нормально, тоді і буде корисна прога. 

Наразі вона ніякої цінності для людей (твого колєгу не розглядаєм) не несе...

П.С. Я багато чого писав собі і друзям, але не викладаю, бо чітко розумію, що нікому крім них воно не потрібно, а доробляти реально нема часу...

Вибачайте Дядько ХапкоЮрко (DJ VIST). Я не 100$ щоб всім подобатись, я сюди надто рідко заходжу, а ви тут мабуть тут часто, багато хто живе цим сайтом. Направду попросили підказати як роздрукувати список файлів. Перше що спало на думку потратити 10хв і допомогти. А тут мене зустріли як москаля, зразу накинулись як піранія і те не те і те не те. Але можливо комусь і пригодиться. Я такі проекти видаляю з свого ПК, а хтось і цьому зрадіє. Тим паче ми не знаємо які часи можуть настати. До прикладу наша компанія віндовс ХР  ставила з гімороєм, як віртуальний. Вся інтеграція спрямована на Win 8. Там свої проблеми. Ми навіть прінтер HP 1100 не можемо підключити, оскільки USB тепер має призначення для USB ключів. Окремого гнізда для захисту не придумали. І всеодно що стільки USB на материнці, толк який.. У нас специфічне програмне забезпечення для кабельного телебачення і досить не дешево все вийшло. А ми ще можемо фраєрнутись. У нас все працює і до нас діла нема нікому, не так як в Чехії. Навіть той самий тотал хоть з трояном, але можна користуватись безкоштовно. І я частково музикант. В мене PSR 1500 як хоббі і програму Reason 7 купив ліцензійну, чого ви не скачаєте, бо нема хап хап. Для мене це було дорого, але іншого виходу не було. Суперечки завжди були й будуть який продукт кращий Кубейс чи інші. Але я визначив для себе що різон має одну суттєву перевагу - використання вихідних сигналів з елементів, якими можна впливати на параметри інших інструментів, простота, мала нагрузка на проц, гра і спроможність будь-яких FX онлайн з затримкою 4мс... Там мало готових толкових інструментів, але хто талант, то відчує різницю. Це вже не той різон на якого всі дивились як плагін. Робота на два монітори і + при купівлі крута звукова карточка в подарунок - це те чого бажає студія. І по правді ніхто не буде радити нічого подібного, адже всі сидять на Кубейс, значить кубейс рулить.

"П.С. Я багато чого писав собі і друзям, але не викладаю, бо чітко розумію, що нікому крім них воно не потрібно, а доробляти реально нема часу..."

Моя думка критична. Все повинно бути навпаки. Круті речі не варто викладати. А чим ви відрізняєтесь один від одного? Люди розуміють що все однаково. Спромоглись виділитись світломузикою і димом, але ваші друзі все так само повторяють. Люди помилково віддають перевагу тим хто краще пропіарився, ніж той що талановитий. А як ви ще відрізняєтесь ? Зайшли скачали готове і той що створив мінус серед людей може мати менший рейтинг, ніж шустріший. По ідеї в кожного має бути своє щось особливе як відчувалось колись (свої смачні мінусовки), а як нема саксофоніста крутого чи талановитої скрипальки чи.... музикант набуває статусу співака (як би кому не було обідно). Є ж тамади. Інші себе не хочуть так називати. Називають - ведучі. Є відеоператори. Інші себе перехрестили на відеографів. Бракує направду нової ваканції "Спенарист". А що ? Клієнт готовий платити і втюхати нову ідею як два пальці. Працювати є кому. Конкуреція росте, але істинно талановиті люди завди залишаються в топі. Їх по рукам передають, незважаючи на справедливе підняття цін.

Сильно не бийте...

Чувак, ти про що і з ким щойно розмовляв? :)

Тепер можна і з мене поглумитись: http://rghost.ru/50689755

Дядько Хапко, хто хардкодить шляхи в коді? Через "D:\\Mus\\Mp3\\" у мене твоя софтина не заводиться))))) Відносні шляхи в студію і перевірку на try{}catch()

"Пробачте, був схвильований" (с)

http://rghost.ru/50700766

О-о-о-о, тепер кльово... На чому писав? Basic.NET?

 

А чому накинулися на скрипт Дядька Хапка? Він працює. Правда є недолік - до списку файлів він вносить і сам себе :-). Так ставилася задача:"роздрукувати список назв музичних треків з файлів, що знаходяться в одній папці". Інша справа, що таке "назви музичних треків"? Якщо це НЕ назва файла *.mp3, тоді це "тег" з цього файлу (на що справдливо вказувалося вище у автора скрипта). Якщо це НЕ назва  *.mid файла, то це назва пісні (TITLE в Sonar), та те, що можна бачити на екрані музичного інструменту і вона "витягуться" з файлу *.mid іншим чином, чим "витяг" тегу з файлу *.mp3. Якщо це дійсно назви ТРЕКІВ (як в завданні) кожної дорожки міді-файлу (кожна додрока може займати окремий міді канал  - 1 із 16), то це зовсім інше (в Sonar ми пишемо назву кожного треку так: DRUM, BASS або щось інше, типу "гітара з драйвом" а іший трек, наприклад, гітара акустична" і т.д.) Як правило, назви таких треків ми не бачимов в інструменті, та й вони ні до чого, окрім секвенсора. Тому треба точніше ставити завдання для програміста.   

Помилково. Як видалити?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти