Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програма для друку назви файлів що знаходяться в одній папці
Програма для друку назви файлів що знаходяться в одній папці

Дуже простенька примітивна програма для людей яким є потреба видрукувати на папір список назв музичних треків з файлів що знаходяться у вибраній папці. Друк здійснити можна через Word, блокнот (будь-які методи).

Зроблена на прохання Андрія Кока. Качайте, бо може через рік забудусь і нечайно видалю. А комусь може й знадобиться.

Скачати

1. Ця простенька програма як мінімум мала б витягувати теги з mp3 - це було б набагато корисніше.

2.  Чому у нижньому Memo з результатами нема скроллера?

3.  Назва кнопки "Друкувати назви файлів" вводить користувача в оману, бо насправді не робить те, про що говорить.

Вона б мала називатись "Скопіювати список файлів у буфер обміну".

4. Додати ще кілька екшнів: "Зберегти у файл" та "Роздрукувати" - це не сильно ускладнить код.

5. Текст повідомлення пасувало би поредагувати так:

Список файлів каталогу %CurrentPath% cкопійовано в буфер обміну.

Скористайтесь комбінацію клавіш Ctrl+V чи пунктом меню 'Правка'->'Вставити' у текстовому редакторі чи подібній програмі для редагування цього списку.

6. Заборонити максимізацію форми.

7. чому ця програма тільки для музикантів, а не для меломанів?

8. Чому у вікні "Про програму" заголовок "Проект1"?

9. Чому лінк на сайт розробника не містить гіперпосилання?

10 (2013р)  -> 2013 р.
 

Ну і випереджаючи закиди на тему "А чого добився ти?", еаводжу простенький скрипт, результатом виконання якого є список файлів каталогу у результуючому файлі FileList.txt.

Зберігаєте у файл з розширенням vbs і запускаєте.

On Error Resume Next
  Dim fso, folder, files, NewsFile, sFolder
 
  Set fso = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
  sFolder = Wscript.Arguments.Item(0)
  If sFolder = "" Then sFolder = CreateObject("Scripting.FileSystemObject").GetAbsolutePathName(".")
  Set NewFile = fso.CreateTextFile(sFolder&"\FileList.txt", True)
  Set folder = fso.GetFolder(sFolder)
  Set files = folder.Files
 
  For each folderIdx In files
    NewFile.WriteLine(folderIdx.Name)
  Next
  NewFile.Close

 

 

Ну і випереджаючи закиди на тему "А чого добився ти?", еаводжу простенький скрипт, результатом виконання якого є список файлів каталогу у результуючому файлі FileList.txt.

Зберігаєте у файл з розширенням vbs і запускаєте.

On Error Resume Next
  Dim fso, folder, files, NewsFile, sFolder
 
  Set fso = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
  sFolder = Wscript.Arguments.Item(0)
  If sFolder = "" Then sFolder = CreateObject("Scripting.FileSystemObject").GetAbsolutePathName(".")
  Set NewFile = fso.CreateTextFile(sFolder&"\FileList.txt", True)
  Set folder = fso.GetFolder(sFolder)
  Set files = folder.Files
 
  For each folderIdx In files
    NewFile.WriteLine(folderIdx.Name)
  Next
  NewFile.Close

 

 

Дядько Хапко))), я обдумано написав "Дуже простенька примітивна", щоб на всякий випадок не відписували особливо обдаровані люди, але я не врахував присутність на сайті особливо обдарованих вундеркіндів. Бачу одну перевагу вашого коду - прозорість (100% відсутній вірус). Все інше - мінус. Можливо ви талановитий програміст, але втикнулись не в тему. Запропонуйте щось більш гідніше. У вас не програма а код з яким ніхто не знає що робити))))

Як покажу відеозвіт скріншоту, що інша моя програма ManagerMP3 все це вміє ви заспокоєтесь ? але ця програма не безкоштовна.

1. Вмію витягувати теги (це елементарно). працює перехват файлів з будь-яких сайтів (однокласники, контакти...опізнавання файлів з папки кешу)

2. Навчання, розпізнавання та автоматичне сортування музики, знищення дублікатів створивши на місці видаленого файлу ярлик. Друзі скритикували цей громісткий проект, бо в ньому на їх думку забагато налаштувань. Але я його використовую в своїх потребах, бо:

3. Працює як клієнт, що підключається і керує сервером. Сервер - три різні програма (робочі): Телебачення, музичний апарат, ресторан "Майдан". Працює синхронізація. Повне віддаленння керування, власний двіжок копіювання файлів (працює докачка, підтримка файлів більше 2гб...)

Без потреби розписувати сотні пунктів і годину розпинатись. Мало замовників потрібного напрямку.

 

А ще питання: а чому у цій простенькій примітивній програмі не вставити PrintDialogBox, щоб мати можливість напряму друкувати? А от я не маю, наприклад текствоих редакторів... ніяких... навіть блокнота... Я взагалі запускаю вінду і софт до неї на віртуальній машині, яка не підтримує копіювання вмісту буфера обміну на хост-машину, а друканути можу...

Нема, бо товариш був задоволений тим що є. Як виникне дуже необхідність - переїдетесь на машині до товариша, в якого все ОК. Якщо немає потреби використовувати програму - не качайте. Я не витрачаю свій час щоб всім догоджати.

Так я і не качаю - таке можна зробити і Тотал Командері при потребі... 

Досі вважав, що ображатись на конктретні зауваження можуть тільки великі "композитори" та "аранжувальники". Тепер ще й девелоперів тре додати :)

За вундеркінда окреме спасибі - приємно відчувати себе молодим ;)

Щодо наведеного мною скрипта, то написано ж чітко:

Зберігаєте у файл з розширенням vbs і запускаєте.

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти