Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Вибір та підключення компресора, лімітера, гейта для саксофону
Вибір та підключення компресора, лімітера, гейта для саксофону

Друзі! Допоможіть, будь-ласка, з вибором компресора...гейта іт.д. для правильної озвучки саксофона під час  живих виступів. Мікрофон - SHURE SM 57. ОСНОВНА МЕТА: позбутися лишніх шумів фонограми, які летять у мікрофон (компресія - це вже як додаткова можливість). Заводить не завжди і в основному по низах (залежить від залу).

Я думаю,що першопричину треба шукати в мікрофоні та налаштуванні в пульті.Хоча якщо поганий зал (в акустичному плані),то варто пробувати крутити параметрику,якщо вона є.Почнем з того що sm57 -це не варіант для саксофона,так ,пишуть що це інструментальний,але в основному для підзвучки перкусії та барабанів.А саксофона специфіка вихідних частот зовсім інша,тобто : СМ57 не має наприклад :того низу,який потрібен,якщо добавляти -получається те що ви маєте.Я працював на ньому,відверто скажу -він мене не вразив,простіше 58 бету налаштувати,або JTS 602 чи 603(якщо не помиляюсь в моделі) як мінімум.

Заводить,в основному,від холу або ще яких ефектів,тому я думаю що якщо Ви нагрузите ще щось,то воно результату позитивного не дасть.Хоча можливо,я помиляюсь.

Пробуйте мікрофон- "прищепку"(але й там можуть бути проблеми з фантомом-це підсилення),акуратно з обробкою,параметрикою,пробуйте ближче до мікрофона грати менше чутливості-більше волюму.Взагальному є гірші мікрофони,колись грав і на теслі,беренджері,АТТРі, потім СМ58,Бета58,SUPERLUKS(НЕПОГАНИЙ ЗА ХАЛЯВНУ ЦІНУ),JTS-.Зараз аудіотехніка радіосистема,але хочу з часом придбати до неї прищепку Бета.

Почнем з того що sm57 -це не варіант для саксофона,так ,пишуть що це інструментальний,але в основному для підзвучки перкусії та барабанів.А саксофона специфіка вихідних частот зовсім інша,тобто : СМ57 не має наприклад :того низу,який потрібен,якщо добавляти -получається те що ви маєте

SM57 це визнаний в світі стандарт інструментального мікрофона, і не підходить він хіба для бас-бочки чи хай-хета, тобто самий низ чи верхи. Для підзвучки гітарних комбо і духових - це промисловий стандарт.

Звичайно комусь може подобатись звучання його інструмента в інший мікрофон. Є багато кращих мікрофонів, але для саксофона цей мікрофон прекрасно підходить.

Чистая и натуральная звукопередача инструментальных и вокальных источников
Точное профессиональное звучание ударных инструментов, перкуссии и инструментальных усилителей
Кардиоидная характеристика направленности, препятствующая проникновению внеосевых звуков и возникновению обратной связи
Пневматическая система защиты от механического воздействия
Высокая прочность и надежность конструкции

Область применения:
    гитарные/басовые усилители
    медные духовые
    саксофон
    гармоника
    ударные
    перкуссия
    вокал .

Стандарт інструментального но не саксофонового мікрофона.Я не кажу що це поганий мікрофон ,але така широка "область применения"-це те саме що їздити машиною круглорічно на всесезонній гумі ,щей залежить як Ви накрутите його,яка звукова ,який зал,Але якщо ж Ви звичайно не порівнювали,а просто зациклились на ньому -то і для вас це варіант .Я порівнював,бо хотів собі його придбати,при чому звукова:мікшер -presonus,driverack,низа -B&C,топи-JBL stx нічого особливого я не почув.Це не тема вибору мікрофона для сакса,така існує. .Моя суб'єктивна думка про нього - для сакса  варто шукати кращого за такий бюджет,при тому що немалий.

 

 

 

потемі -

все таки крутіть ручки пульта,доречі модель вкажіть може що порадимо.

kovalvitaly, дякую, погоджуюсь з Вами на рахунок   "      СМ57 не має наприклад :того низу,який потрібен,якщо добавляти -получається те що ви маєте."  Так, низу дійсно бракує. Тому я  виставляв його приблизно на першу-другу годину. Серединку (параметрика) трошки прибираю, верх - в лінійку. І основне: чутливість ставив приблизно на десяту годину, оскільки волюму було малувато, коли чутливість прибирав взагалі. Мабуть все-таки буду пробувати забрати низ і чутливість. Пульт - Soundсraft EFX 8.       Щоб звучання саксу мисмиавпварварварррварвваррвар ставив приблизно на десяту годи. 

Не заперечую, що для саксофона є багато інших і кращих мікрофонів і підбір мікрофона може стосуватися тільки характеру звучання а не якості передачі звуку і тим більше гудіння, фону т.д.,

бо якість СМ57 абсолютно відповідає вимогам для професійного використання. Тому я переконаний, що проблема не в мікрофоні, шукайте її в іншому місці. Як правило це можна поправити 1/3 октавним еквалайзером на мастері  (або процесорим)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти