Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Люди кому не в лінь зайдіть і допоможіть буду дуже вдячний...
Люди кому не в лінь зайдіть і допоможіть буду дуже вдячний...

Можливо це допоможе... http://www.youtube.com/watch?v=LoPknMnxsjQ

http://www.youtube.com/watch?v=BIpi1VCiIgo

Дякую хлопці з вашою допомогою і з теорією я вже більш менш підбираю мелодії на слух..) А тепер виникла нова проблема це прийоми ігри лівою рукою бо в мене автоаккомпонемента нема..)І як саме аккомпонувати самому собі так щоб мелодія не звучала однотипно і нудно?.. Дуже вам всім дякую...

Найпростіше, це грати партію баса одним пальцем лівої руки, а краще двома - великим та четвертим. В польці це буде, наприклад, Ре-Ля, Ре-Ля; Соль-Ре, Соль-Ре, Ля-Ми, Ля-Ми; Ре-Ля, Ре-Ля (чотири такти). Так і складніше я грав на Vermona у свій час 1975-1980 роки у трьох - клавіши, гітара і барабани. Партію бас-гітари грав я.

Другий варіант - грати хоча б тризвуччя лівою рукою (з початку без баса, а третй варіант буде почергово - раз бас, а  раз аккорд), тобто аккорди тої гармоніїї, яку Ви шукаєте. Для початку акорди лівою рукю слід брати.великим, першим та третім пальцем. Наприклад Ля-До-Мі, Ля-Ре-Фа, Соль(дієз)-Сі-Мі, Ля-До-Мі. Великим пальцем кожну останню ноту вказаних аккордів.

Я цей прийом ігри знаю але всерівно воно звучить якось однотипно на мою думку ніякої начинки немає... Але всерівно дякую тобі за відповіть і не байдужість... 
На данний момент всіх вітаю з наступаючим новим роком бажаю вам всім і з окрема адміністрації творчих успіхів, щастя в особистому житті,  і побільше здоровов’я воно завжди пригодиться... =)

доброго дня! з новим роком та різдвяними святами! можливо допоможе інформація звідси, скачайте чи почитайте: http://лайф-кременець.рф/tc-kava-nformatc-ya/2014-01-02/podrobnyy-samouchitel-igry-na-sintezatore-i-fortepiano

подробный самоучитель игры на синтезаторе и фортепиано

Автор: Терри Барроуз
Издательство: Астрель
Год: 2008
Страниц: 189
Формат: PDF
Размер: 39,6 Mb

Дуже вам всім дякую коли перечитаю і перевчу самовчитель я напишу про свої успіхи..)

Свого часу мені також було важко підбирати акорди лівою рукою. В музичній школі навчався по класу акордеону, з сольфеджіо не дуже дружив((( Завжди підбирав на слух.
Але коли придбав синтезатор, то проблем з правою рукою звісно не було, а акорди почав підбирати по тризвуках, пробував різні комбінації і так підібрав акорди лівої руки до пісні "Горіла сосна", бо там найлегше було. І так діло пішло - в межах тональності набір акордів однаковий, просто в кожній пісні своя послідовність, тривалість, тощо.
Вже коли я навчився підбирати акорди по 3 ноти, один товариш показав як підбирає акорди 1-2 нотами (є така опція в синтезаторах), але мені так не дуже подобається, по 3 краще.
Ось так ...

Олег,можна і чотирма пальцями,правда,не завжди воно доречно,але в таких стилях,як Босанова звучить дуже круто.Та і з тризвуками не все так просто:про подвійну субдомінанту чув?

чути що таке існує деколи трошки малувато...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти