Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Люди кому не в лінь зайдіть і допоможіть буду дуже вдячний...
Люди кому не в лінь зайдіть і допоможіть буду дуже вдячний...

Недавно придбав синтезатор правою рукою граю практично всі мелодії і тд і тп... А лівою рукою ніяк не можу підібрати акорди і незнаю як вичислити тональність в якій я граю кому не жаль часу об’ясніть принцип по якому можна підбирати аккорди і в якій тональності найкраще грати.. Наперед дякую...

Навіть не знаю, хлопче, що тобі порадити...  Може маєш якогось знайомого лабуха, бо на сайті в цьому питанні тобі ніхто не допоможе і не навчить. А за бажання щось вміти - хвалю!!!

Нажаль я зараз в Італії і не маю тут майже знайомих, а навчитися дуже  хочу....

 

0+ Іграєте послідовність Т-S-D/тоніка-субдомінанта-домінанта, або 1-4-5 ступені/в різних тональностях,слухаєте яка більше підходить. В нотному записі тональність може визначатися за тонікою,але це не факт. Дивіться ,на яку ноту закінчується мелодія,на кількість  знаків при ключі і визначайте тональність.Удачі!

 

Дякую за відповідь.. Але я нотної   грамоти незнаю мене цікавить виключно ігра на слух.. І якщо вам не складно об’ясніть послідовність T-S-D... Дуже вам дякую за увагу...

Чувак, не парся. Хай тональність підбирають ті, хто з тобою гратиме...

Навіть не знаю як вам домогти! Почитайте можливо щось зрозумієте http://www.kakprosto.ru/kak-9031-kak-opredelit-tonalnost

А як саме підбирати акорди просто дуже складно розібратися саме  в тризвуках...Дякую за відповіді ціню увагу..)

www.kakprosto.ru/kak-9031-kak-opredelit-tonalnost

Відпоідь дядька Хапка дуже дотепна :-)  

Типу: "Гітарист повідомлє клавішнику, що будем грати в Ля-мінорі, але вже на початку відліку передумав і каже клавішнику, що хоче в Ре-мінорі.

А той відповідає - пізно, я вже руки поставив :-)

Пошукай якийсь самовчитель. Може в електроннму вигляді є. Тут швидкість навчання залежить від таланту. Чим більше Бозя дала, тим легше і швидше навчишся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти