Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Важливо знати Вашу думку???
Важливо знати Вашу думку???

Щиро вітаю всіх музикантів України! Мене звати Руслан, я навчаюся грати на синтезаторі і вирішив купити синтезатора, але не знаю точно який класний... Отож звертаюся до Вас панове! Який синтезатор порадите придбати? (хотілося би купити інструмент на перспективу і що б звучав добре) Дякую всім за Ваші поради!

Купи будь який - все одно помилишся, але хоч не будеш мучитись при виборі.

Дядько Хапко ви би ,по сценарію,спочатку мали-б "насварити" "новачка"  і вказати на те, що питання поставлене нечітке і потрібні уточнення,а саме для яких задач потрібен синт; самограй ,жива лаба чи робота в студії і на яку суму абітурієнт планує "попустити" сімейний бюджет....а вже тоді:

Купи будь який - все одно помилишся, але хоч не будеш мучитись при виборі.

А тепер моя порада,щоб не помилитись купуйте Ketron Aydia5 i

YAMAHA MOTIF XF6

 

Друзі розповідали за синтезатор KETRON, а ви що знаєте про цей інструмент? Хочу синтезатора із автоакомп. (самограйка). Їх зараз багато різних. Кажуть що сучасні синтезатори (made in china) гарні бо нові, але їх продають за 2-3 роки, тай не хотілося би так... Хто грає на KETRON, що за назва така цікава. Окрім Yamaha нічого раньше не чув...   

Руслан, а який бьюджет на покупку?

Дядько Хапко ви би ,по сценарію,спочатку мали-б "насварити" "новачка"  і вказати на те, що питання поставлене нечітке і потрібні уточнення,а саме для яких задач потрібен синт; самограй ,жива лаба чи робота в студії і на яку суму абітурієнт планує "попустити" сімейний бюджет....а вже тоді:

Я вже сі змучив то робити за добрий десяток літ, а люди не мінєютсі, то я й відразу перейшов до розв'язки...

 

Друзі розповідали за синтезатор KETRON

Ну дивний ти разом зі своїми друзями! Фігово вони тобі розповідали. А чо їх не перепитав відразу? І що то за друзі, які кинули тебе на поталу форумам? Та тебе ж тут подруть. І посміяться...

а ви що знаєте про цей інструмент?

Сили написати на форумі стало, а набрати в пошуку вже нє? Ось тобі, знай: http://lmgtfy.com/?q=Ketron

 

 

Дядько Хапко, сам сторіночку написав?))) Кльовий мануал)))

Бодя, ну ти нині розійшовся - смалиш в кожній темі)))

Топікстартер, а що ти хоч знати про Кетрон? Самограйка, вміє підключатися до апаратури і при керуванні музикантом - видавати звуки, можна її прописувати... Загалом все те, що вміє будь-яка інша грайка. Якщо ти початківець, ти прийшов не по адресу - в магазин інструментів тобі треба, до своїх "колєгів" тобі треба - СЛУХАТИ інструменти, бо правильно сказав Дядько - всеодно не вгадаєш... І навіть Кетрон за 2-3 роки продаш (хоч він і не китайський, а італійський). І якщо ти ще не граєш взагалі, то замахуватися на верхній ціновий сермент тобі без змісту, не факт, що узагалі грати будеш. А от коли почуєш вже, що можеш лабати і пройшовши через Крим, Рим і  мідні труби (100500 репетицій) - тоді купуєш нормальний інструмент і ВЙО)))

П.С. Кетрон дуже дорогі інструменти (Ямахи тут навіть рядом не валялися - як по ціні і тим більше по звучанню), але вони того коштують... Якщо надумаєш брати - готуйся до проблем: стилі прийдеться писати самому, а з оглягу на брак знань/досвіду/карми (потрібне підкреслити) ти його продаш набагато скоріше...

Дякую за Ваші поради! Завжди важливо знати думку колег, які мають досвід. 

Бодя, ну ти нині розійшовся - смалиш в кожній темі)))

Спірту багато подарували, на халявуа він в мені філософські чакри відкриває....

Мда... Нахаляву і спирт солодкий)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти