Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Виготовлення пачок сабвуферів
Виготовлення пачок сабвуферів

Цікавить таке питання, скільки буде приблизно коштувати виготовлення 2 пачки сабвуфера.

Щоб в середині та ззовні все було добре обшито і фільтер також щоб був.

Щоб було все правильно розраховано.

Динаміки 18 дюймів, приблизно на 700 ват.

 

Незнаю як там з сабами...а от пробував робити копію топа Парк Ауді ,то коли підбив бюджет вийшло що зекономив 200грн (як сьогодні памятаю) і то при тому ще впененості ніякої що все вийшло як в орнгіналі,я щось в самокльопі розчарувався,хоча якщо вже є Лопух то можна пробувати...

Назаре, так тебе цікавить кошторис самостійного виготовлення, чи під замовлення?

Вмонтовані фільтри це неефективно.

P.S. Неможливість виставляння зображень, цитувань, відкривань лінків в новому вікні, вставляння відеороликів з YouTube на цьому форумі,  говорить про відношення адміністрації до користувачів. Інтерфейс порталу вкрай відстійний (тому що оригінальний, не такий як у всіх?).

Хочу взнати скільки буде коштувати під замовлення і скільки може коштувати якщо виготовити самому?

Моя думка така: якщо замовляти, то хіба з 18мм березової фанери. Ціна тут не визначальна. Знову порахувати вартість власноручного виготовлення важко. В кожного з нас ціна часу, як такого, різна.

подзвони до пана Мирона з Ватри.він вдома робить.всі дуже хвалять!!!

Майстри! Цікавлять пачки! Зорієнтуйте в цінах. Ну типу так: копія такого-то топа буде коштувати стільки.

подзвони до пана Мирона з Ватри.він вдома робить.всі дуже хвалять!!!

Якщо мова про пана Кишака Мирона з Кривчиць,то я підтримую повністю!

і в котру рельсу дзвонити?

pete fedyshyn,№ скинув в приват.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти