Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Тестування про-аудіо обладнання???
Тестування про-аудіо обладнання???

Шановні колеги ,,я тут "полазив" по терених інету і на одному з "ворожих" ,подібних форумів до нашого,натрапив на тему де музиканти і продавці про-адіо зібрались в одному місці ,кожен зі своїм начинням ,щоб протестувати акустичні системи від різних виробників,дуже цікавий захід видався...І мене замучила жаба)))) а чому і нам би не організовувати подібні сейшини, на теренах нашого форуму???

   Мене особисто, би дуже цікавило, протестувани Акустику від різних виробників,порівняти чи дійсно бюджетна фірма краща за топові А\С від вітчизняних виробників, Також би хотілось влаштувати битву самограйок,скільки вже голів розбити по цій темі....)))) і ще , цікаво   протестувати в рівних умовах Мікшерні,пульти в ціновому сегменті  до 1000 доларів...

    На форумі якщо щось спитаєш то переважно або тобі "росказують"  про вибухові речовини або взагалі тишина....Адеквату ну дуже мало,а так буде чудова нагода все почути на власні вуха і зробити висновки....

висновок все одно кожен зробить свій, і "адеквату" не факт, що буде набагато більше, але ідея цікава.

Перед такими тестуваннями ліпше зробити колективне тестування слуху учасників. А то на тестуванні аппарату може вияснитись, що хтось не чує вище 12 кгц, а хтось взагалі глухий на одне вухо. Хтось нижню середину визнає як низ і вірить у це все життя. Хтось не чує роботи компресора або не чує фонового шуму. Це серйозно, у меня купа таких знайомих лабухів та звукарів.

Таке тестуваня вийде дешевше й мобільніше за тестування АС. Та й покаже, чи останнє потрібне :))

І що подібне тестування покаже? Що в залі "Аааа" краще прозвучала АС від 111, а акустика 222 розчарувала. Хоча не факт що в залі "Ббб" акустика 222 буде кращою від 111. Потрібно брати до уваги як позиціонує використання виробу сам виробник. Бо дуже часто лабухи вважають що "все що має 15" + драйвер" то вже годиться "для лаби".

Давно пора зрозуміти що в весільно-кабачному форматі обладнання ніхто не використає максимально ефективно. По одній лише причині т - всі працюють без звукооператора. Ну накрутили сприятливе звучання . Зайшли люди і все змінилося. Може хтось вміє стоячи/сидячи позаду акустики (чи навіть на одній лінії) зробити балансну та частотну корекцію? Звучання тракту біля АС якісно одне, посередині залу друге, в кінці залу третє. По якому орієнтуватись?

Подібне тестування лише би мало допомогти кожному конкретному індивідуму вибрати з поміж безлічі  варіантів один той, котрий йому підходить найкраще  і все . Самі ж Ви панове постійно твердете що при виборі того чи іншого девайсу  потрібно в першу чергу керуватись власним слухом і смаком,а подібне зібрання на мою думку це і є якраз чудова нагода зібрати в одному місці купу апарату прослухати його і індивідуально опираючись на свій слух і смак зробити для себе певні висновки ....Звісно що в такому форматі тестування, робити якісь колективні висновки ,опираючись на думку людей незавжди професійних і "слишащіх" то утопія....

 а хтось взагалі глухий на одне вухо

Ну от я також глухий на одне вухо(,повністю,недуга не перебирає і косить всіх підряд,посвідчення лабуха не допомогло)так це ж не означає що я не маю власних вподобань в звукові чи незможу при прослуховуванні певної кількості інструментів вибратий той який мені найбільше сподобається...

Зайшли люди і все змінилося

Тут базару нема,все так,але погодьтесь що в Мага ,Войса і Саунд кінга воно зміниться по різному ...Ну а якщо говорити про звукорежисуру, то більшості наших лабухів,невиключено що і мені також ,взагалі потенціометри на пульті треба позаварювати електро зваркою,про все решта мовчу...+ Якщо подібні заходи буде проводити професійний "тамада" (спеціаліст в галузі про аудіо обладнання ,та звукоінженерії),то він ще й ,теоритично,зможе нашого невибагливого брата лабуха  навчити як правильно буде, більш менш "вменяимо", виставляти баланс частот, та динамічних потенціалів.

   Ну гаразд,вибачайте панове,може я й дійсно загнув,просто хотілось хоть інколи мати можливість порівняти і оцінити обладнання від різних виробників і різного класу, в одному місці,для загального розвитку,у нас з цим туго нажаль...В пятницю заходив в Орфей на всіх поличках ,вальяжно розмістився бюджетний китай, як при такій пропозиції можна навчитись чути "правильний звук"???хоча я їх не суджу,хороші хлопці просто продають те на що є попит...і це прикро....

Жоден звукач не навчить на "раз-два-три" уму-розуму. На це йдуть роки наполегливої праці і досвіду. Я спілкуюся з багатьма звукачами. І що характерно: чим більше взнаєш, тим більше бачиш що мало знаєш. Розуміння багатьох моментів приходить з часом, практикою і досвідом. Неможливо сісти, перечитати купу книжок, різних форумів і через короткий час стати гуру.

Бодя, почути апарат то є одне... Але визвучити ним свій зал - то є друге, і більшість лабухів того другого не вміють ( я теж серед них, бо деколи аж під кінець халтури приходить, чого бракувало і як треба було зробити - але вже пізно). Щоб почути зміну в звуці, багато розуму не треба, а от чого так сталося при повороті тої чи іншої ручки, треба принаймні орієнтуватися в хвильовій фізиці, фізиці електричних зарядів, а також в акустиці... Така людина почує і зрозуміє "ЧОМУ", це переважно признані звукачі (я навіть знаю одного такого), а тому більшість простих лабухів ведеться на "красиві слова" рекламщиків...

Та шо такое я ж тока спрасить...))))) нє то нє!!!!

От тільки деж той досвід візметься ,послухати добрий звук  ніде,ну майже ніде , про  спеціалістів від яких би можна було щось навчитись також нефонтан,вони або всі заняті роботою або самолюбованням ... так шо з добрим звуком на лабушній ниві як говориться галяк ....))) навіть якщо на А/С світиться шильдик з відомим брендом...

Коротше ,панове,якщо ви вважаєте що подібний досвід не був би корисний то хай так і буде.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти