Головна сторінка » Список форумів » Традиції музикантів України » Пропоную завести традицію суто української музики на весіллях
Пропоную завести традицію суто української музики на весіллях

Грав цієї суботи весілля в м.Коломия Івано-Франківської області грав весь український репертуар і нічого більш лишнього народ дуже гарно сприйняв це. Тож пропоную завести таку традицію всім адже наша мова найспівучіша і держава починається з нас!!!

Доброго дня. Граю в кабаку в Коломиї уже два роки тільки українське , на весіллях пропоную людям теж виключно український репертуар ,  дуже багато людей за , а від російського і решта уже і сам відвик потроху.Тож співаймо на радість українцям українське.

#А причом тут українське.Я щитаю мова тут не причому.і навіть не придставляю свята без руских пісень.наша молодь вся практично слухає руску попсу.Обясьню чому.Тому що руских пісень виходе нових мінімум сто а Українських 10.  ..А.нову польку    я обше останім часом нових не помічаю. А ЯКЩО є то перероблені просто з руского репертуару. Я нічого не маю проти Українського весілля сап дуже люблю Українські пісні.Скажіть наприклад чому наші виконавці не пишуть нових пісень а просто переспівують . Я маю віду віктора павліка. що внього де достатньо коштів купити слова бо сам написати не може напевно. Виж розоміете грати одне те саме надоїдає не публіці а самому собі.І тому ячщитаю забити на всі принципи і грати те що дійсно подобаеться людям.А якщо хочете робіть просто в будинках культури концерти українських пісень. Бо є такі села що концертів вже не бачили роками. даже якщо пряцюе клуб. І люди будоть вам дуже вдячні. Через років десять я думаю в обше буде грати на весіллі просто ди джей якийсь electro hoyse або dyb step.Зараз молодь зовсім інша. Лічно я зараз даю людям вибирати живу музику чи ді джей . більше всього беруть діджея . поперше дишевше і підходи як для старшої публіки так молодої. а якщо позволяє приміщення то можу розділитися один комплект поставити на вулиці а другий в середині.хай воно трішки дорожче але задоволені всі.звісно хочеться щоб слухали тільки вас гуртом.але це вільна країна . Просто скажу в каждій собласті городі селі свій принцип і культура.Розкажу історію.Колись в нас був випуск 11 класу і взяли музикантів з другої області. І вони довели дітей до сліз за пів години виконували три польки вальс . їх діти промили змінити репертуар амвних близько навіть не було нічого подібного.тоді мій знайомий був на цьому випуску і тільки він ім допоміг.взяв в свої руки. щоб спасти свято.в нього вже був тоді стаж 20 років.і таким чином він спас свято і допоміг цим музикантам.но випускникам цей випуск запамятався тільки в їхній памяті до того всього щей оператор запоров відео. Говорив чо не чайно зтер.такщо ви повині бути готові на всі случаї житя. І щоб вас знали всі регіони з хорошої сторони.Бажаю всім успіхів !  

А.нову польку    я обше останім часом нових не помічаю. А ЯКЩО є то перероблені просто з руского репертуару

ЩИТО?!Ану-ану польку здерту з рузке репертуару вСтудію,будьте ласкаві.Вельми кортить послухати таке "чудо".Данке шьон.

наша молодь вся практично слухає руску попсу

Значить то НЕ НАША молодь.Наша слухає нормальний якісний муз продукт:ОЕ,Тартак,ТНМК,Скрябіна,Тінь Сонця,OtVinta,тощо,а не всяке гівно одноденне,яке не вартує навіть диска-болванки,на який воно записане.

Хлопці облиште сваритися за мову не ми не люди в цьому не вині а винна наша влада, повірте нещодавно приїхав з Пітєра, мене на кордоні міліція перепитує як ми тут, і співчуває може не всі але так як і внас всім ндогодиш, але цю війну розпочала не мова і не люди а ВЛАДА.

А суто англійсбкий репертуар слабо???Я вважаю,що мова,язык,language немає різниці-має бути різнобарвний репертуар...І чим більше пісень на різних мовах-тим краще.....Комбінувати треба -2 російські,2 українські,2 англійські- і т.д.-всі задоволені!

Я вже в якісь темі писав свою думку, але для "ВАТИ" не полінуюсь написати ще раз: -Там де звучить російська попса,приїзжають російські танки і зелені чоловічки створюють "руский мир".

Чудовий канал української музики: https://www.youtube.com/channel/UC0hDzfKtpEYddIUqBjBwy-Q
Не реклама, просто я випадково його знайшов.

Дякую! Канал дійсно чудовий, є що послухати)) А щодо весіль, то мені подобається, коли вмикають саме національні пісні, сучасні - але українською.

До речі, для всіх, хто підтримує все українське та суто національне - раджу одну компанію, де можна замовити дійсно гарні квіти. Це не реклама, це власний досвід, вже четвертий раз замовляли там букети - https://kvitna.ua/collection/bouquets Коли не знаєш, що подарувати - це найкращий варіант, я вважаю. Якщо раніше у продажу були лише традиційні варіанти у целофані на кшталт гвоздік, троянд та тюльпанів, то нині такий вибір, що закачаєшся! Особливо меня подобаються снопики та зовсім крихітні букетики з дрібних квіточок, які можна розглядати годинами... На них ще бувають такі декоративні пташечки, метелики, зірочки та інші прикраси. Недарма японці кажуть, що правильно підібрати квіти та скласти букет - це справжнє мистецтво. 

До речі, можна й музичну підбірку презентувати. як колись мій знайомий робив. Віталік просто відбирав кращі пісні, що дуже подобались його дівчині Руслані, та робив з них музичну нарізку. Ну, тоді ще ноутбуків не було, ютубів тим паче, все вручну, але ж тим цінніше. Далі купував квіти, її улюблені гіацинти, та дарував все разом. По секрету казав, що цей метод завжди діяв безвідказно, перед ним танули найгарніші дівчата! Потім, звісно, на одній зупинився. А ви, хлопці, як заманюєте красунь?))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.