Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » чи потрібен розділ "самовчителі"
чи потрібен розділ "самовчителі"

як на Вашу думку, чи потрібен розділ самовчителі (наприклад як виконавець прописати "самовчителі") з навчальною літературою? просто маю досить багато літератури і по навчанню гри на гітарі, і на піаніно/синтезаторі.

Потрібен,я вважаю.Замість непотрібного "різне" (є ж "вільне спілкування").

Потрібен однозначно !! )))

тоді питання: чи варто заливати просто в базу і прописувати виконавця "самовчителі" чи варто просити адміністраторів сайту вивести окремий розділ щоб уникнути плутанини і полегшити людям пошук? наприклад по підрозділам напр. "гітара", "синтезатори", духові інструменти" і т.д.?

чи простіше біде просто вивести розділ на форумі і давати там посилання? але тоді на мою думку буде складніше все це систематизувати і ускладниться погук потрібного...

Може окремого роздіу не вистачить і треба робити окремий сайт для самовчителів? Створіть тему і дайте в ній посилання. Назбирається хоч 20 повідомлень - об'єднаю в одне.

Назбирається хоч 20 повідомлень - об'єднаю в одне.

тобто тоді буде об"еднано сайт з самовчителями з цим сайтом? який тоді резон? простіше зробити окремий сайт... ок. думаю що зроблю мабуть сайт окремий, викладу матеріали котрі маю, і дам посилання.

а як на рахунок внесення сайту в список партнерів, якщо буде зроблений? чи е реальним такий варіант?

Щодо внесення в список партнерів, це до Романа Метельського, але, думаю, це не проблема. Але про створення окремого сайту - це був сарказм. Маєте самовчителі - завантажуєте на файлообмінник і в темі на форумі даєте посилання. Я мав на увазі, якщо ще хтось додасть посилання, то потім їх можна б було об'єднати в одне повідомлення. Окремий сайт варто робити, якщо цих самовчителів принаймі 200-300, щоб можна було фільтрувати їх, розмістити обкладинки, описи і т.д. Зробити сайт спеціально для посилань - це "в булочну на камазі")

в принципі 200-300 немае, але штук 50-60 маю. Також думаю можливо в людей також е... може як варіант дати можливість людям додавати свої...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти