Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Курс валюти "захмарний". Як купляти?
Курс валюти "захмарний". Як купляти?

Думаю у звязку із ростом курсу валюти, будемо переходити на самопал, бо фірму собі дозволити буде важко... Що скажете?

А матеріали, комплектуючі, інструменти теж будуть самопальними?

Вартість власної роботи зменшиться? Знання і досвід зростуть пропорційно до курсу валюти?

Як на мене, вітчизняний "хенд мейд" розвивається в якомусь незрозумілому напрямку.  Великим виробникам цікаві дві ніші на ринку: 1- це професійні дорогі концертні системи для "контракторів" чи інсталяцій і 2 - це мобільний дешевий ширпотреб. У першій ніші висока ціна, у другій масовість продукту. Майстри "хенд мейд" чомусь хочуть кункурувати у сегменті дешевого ширпотребу і це мені не зрозуміло зовсім.

Ну як сказати. Захмарні не на все. В суботу купляв джеки Амфенол по 30грн. були 25грн., роз'єми XLR Нойтрик пара - 100грн. (майже так як було). Ручки до акустики пластик овал 50грн. пара (так як були!). Б/в апарату з метою перепродажу натягнули неміряно, то ж почнуть скидувати по ціні по якій брали. Не бачу причин для занепокоєння. IMHO

Спокуха,пацани!Гляньте в "продажний" відділ...Я б не сказав,що ціни рванули вверх.Прорвемся!Чи забули часи,коли гроші за мікрофон відбивалися за 3 весілля?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти