Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Використання ефектів
Використання ефектів

Коли ми слухаєм хорошу музику,  американську, британську то кажемо - то  "фірмА". А коли купуємо процесори ефектів (хороші), в яких є пресети створені відповідно до їхніх уявлень про хороше звучання, то всі кажуть "то треба "пропєсувати", бо ніц не звучєт, а має звучати жирно", а в нас має бути чути ревер, а в них має звучати голос. Хто що думає з цього питання?

Ну не все що треба  пропєсувати то є зле....))) думаю ,хороший процесор має мати запас можливостей, для того щоб музикант міг на повну потужність втілити свій творчий потенціал і своє бачення того чи іншого твору, Інша річ що це потрібно робити грамотно і будувати присети під той чи інший твір ,чи збірку, схожих по своїй стилістиці творів. Я от нерозумію іншого ,коли в люди стоїть МРХ  а вона ціле весілля тарабанить на однім ефекті ,переважно є два варіанти 1) сухий ,бо то таяк на студії фірма,2 шоб сі голос лєв...)))

Американська та британська фірмА також записана на студії (я так розумію пан Пете не мав на увазі лайв), де більш широкі можливості для використання ефектів. А на рахунок MPX - не всі лабухи мають можливість возити (використовувати) з собою штатного звукорежисера, який би грамотно І доречно включєв ті ефекти. Зараз, наприклад, переглядаю "4 Голос країни", то мені подбається якість і кількість ефектів на вокалі, а також гра музикантів, які акомпонують. Проте, на весіллі, при переважно двох музиках з ноутбуком такого не добєшся.

а в нас має бути чути ревер, а в них має звучати голос.

Ну і як після цього полемізувати? :)

Не треба було писати відповідь. Все сказано, нема чого додати...

а в нас має бути чути ревер    .....Якщо не співати, а читати вірші... то обовязково має бути ревер

Американська та британська фірмА також записана на студії (я так розумію пан Пете не мав на увазі лайв)

Саме лайв і мав на увазі, бував на концертах в Європі, і записів концертних багато слухаю, то дуже велика різниця саме в розумінні того,  як повинен звучати вокал, ( я не про випадки, коли специфічне звучання ефектів є частиною творчого задуму)

Зараз, наприклад, переглядаю "4 Голос країни", то мені подбається якість і кількість ефектів на вокалі

Теж дивлюсь і мені не подобається як настроєні ефекти, зазвичай забагато, їх просто чути, чути ревер!!!! Чомусь побутує така уява " шоб сі голос лєв"

Людина за замовчуванням - ліниве створіння. Їй притаманно шукати чарівну кнопку.  Замість розвивати вокал - діапазон, дихання, резонанс - купують залізяччя, котре замазує вокальні вади. На наших весіллях (та й на концертах) люблять накрутити холл, який був модний у 80-х, бо він тоді щойно з'явився.

Якщо вже слідкувати моді, то зараз на вокалі актуально - кілька даблів, короткий рум та паралельна компресія. Але не чекайте, що воно буде звучати під затиснуту лімітером задавку-нарізку. Хочете фірму - робіть фірму на кожному етапі. А не хочете - заливайте все холом з піском, він зафарбує бляклий вокал і покриє плаваючі верхи на задавці. Тільки не чекайте груву, драйву і усього того, чого прагнуть музиканти у своїй творчості і від чого заводиться слухач.

Як приємно почути однодумця!

заливайте все холом з піском В точку!!!!

 

Пане Пете, можна декілька посилань на зразки лайву, який вважаєте зразком?

Володимир Матвійчук

Пане Володимир, а можна детальніше про паралельну компресію? (що,як і до чого)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти