Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшери Saundcraft, Mackie, Allen&Heath
Мікшери Saundcraft, Mackie, Allen&Heath

Шановні форумчани!  Постало питання придбання мікшера. Як годиться, поспілкувався із знайомими, поюзав різні форуми та сайти, пригадав враження від тих, з якими довелось мати справу або чути звучання. Результат - більше запитань, ніж відповідей((  Максимально звузивши коло, залишились такі: Allen & heath zed-12fx, Mackie 1402 vlz pro або Mackie 1402 vlz3, Soundcraft efx8 або Soundcraft fx8. Пульти, погоджуюсь, різні.  Основна вимога до мікшера - звучання, безперечно. Наявність реверів/еквалайзерів - другорядна. Бюджет - в межах цінової категорії згаданих мікшерів. Буду вдячний за будь-які поради, відгуки, пропозиції.  На цьому форумі відповідної теми не знайшов, тому і створюю нову. Допоможіть зробити остаточний вибір!

Без різниці...

Тобто, можна брати найдешевший з перерахованих?

Необов'язково найдешевший. Можна найлегший, можна найгламурніший, можна найчервоніший.

І зауважте: жодного стьобу. Я це говорю на повному серйозі...

Ну, якщо на повному серйозі, то хотілось би якихось аргументів, пояснень, роз"яснень тощо  чому "без різниці". Найлегший - це плюс, особливо при переїздах. Зауважте, без стьобу

Головне якісні АС. А мікшери в бюджетному сегменті... Дядько Хапко все вірно розписав.

Дякую! АС - це серйозний фактор. Проте, хотілось би почути переваги і недоліки саме перерахованих моделей

Виключити з списку 1402WLZ 3. 

Виключити з списку 1402WLZ 3. А так беріть будь-який,попробувавши відстроїти свій мікрофон на кожному.На якому це вийде найлегше-ваш пульт.

Дякую, Діма! Десь тим шляхом і йду. FX8 чув, ZED12 , надіюсь, послухаю на наступному тижні, як і VLZ pro (хочу якраз  послухати на своїх АС). Нажаль, інші моделі наразі нема можливості спробувати, тому хотів почути думки шановних наших форумчан.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти