Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » beyerdynamic, shure, sennheiser
beyerdynamic, shure, sennheiser

Ну, ну. І на чому прослуховувати подібне "тестування"? Через мобілку?  Мікрофони для лайву потрібно прослуховувати і порівнювати на звуковому тракті, в якому збираєтесь їх використовувати.

Звісно. Про це і мова.

Звісно. Про це і мова. Крім того, завше цікаво, як зі сторони звучить власний вокал з тим чи іншим мікрофоном. А оскільки працюємо для людей, то тут головне, що в залі (в колонці), а не мої власні, часом обманливі відчуття роботи з мікрофоном. Щоправда цього в магазині не зробиш, але в товариша позичити мік на тест гадаю можливо.

як зі сторони звучить власний вокал з тим чи іншим мікрофоном.

Якщо вмієте співати, то без особливої різниці. Якщо ні, то і Нойман не врятує.

За мікрофони можна говорити багато, Але треба себе поважати і трішки виложити грошей. Реально різниця колосальна і набагато легше співати,

Колеги скажу вам таке! Shure Beta58 славнозвісного виробництва КИТАЙ і Shure Beba58 оригінал (був придбаний в магазині Tіk tak Київ у офіційного ділера) зроблено тестування двох цих мікрофонів. Китай 450 грн. Оригінал 5800 грн.  Відворили звучання обох мікрофонів практично один в один (просто різні настройки вхідного еквалайзера на каналі пульта) Різниця можлило і відчувається ,але це відсотків 5-10 не більше. Можливо проблема у витривалості мікрофонів! І фідбек аналогічний що у одного та іншого.  Чи просто хизуватися один перед одним що у мене оригінал ,а у тебе гім.....го. Який сенс цу цьому? 

Сенс в тому, що Ви не зможете працювати на хорошій акустиці в Китайські мікрофони -перевірено.

Якщо акустика АЛЬТО, або щось подібне - то китайські мікрофони можуть звучати краще за рхунок піднятої частотної характеристики ( в народі кажуть більше високих).

 

Я от не бачу логіки купувати мікрофон за 300-500 баксів,коли акустика рівнем не вище ніж,наприклад  РЦФ 715 чи ДжіБіеЛ Пе еР Ікс,він і так на ній не проявитися, Думаю загально прийнятий стандарт, см58 цілком справиться з поставленими  для нього завданнями,ну або щось від конкурентів за аналогічно ціну....це вже на смак.....)))  

 Відворили звучання обох мікрофонів практично один в один (просто різні настройки вхідного еквалайзера на каналі пульта) Різниця можлило і відчувається ,але це відсотків 5-10 не більше. Можливо проблема у витривалості мікрофонів! І фідбек аналогічний що у одного та іншого.  Чи просто хизуватися один перед одним що у мене оригінал ,а у тебе гім.....го. Який сенс цу цьому?

Чергова казка про "таке саме тільки вдесятеро дешевше"

Поставте апарат на зал, дайте потужність робочу і тоді пробуйте. Відразу все стане ясно.

P.S. Якщо різниці не почуєте купуйте за 450грн.

 

Я от не бачу логіки купувати мікрофон за 300-500 баксів,коли акустика рівнем не вище ніж,наприклад  РЦФ 715 чи ДжіБіеЛ Пе еР Ікс,він і так на ній не проявитися

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти