Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » PRESONUS 16.4.2
PRESONUS 16.4.2

б\у не дуже дешевші

На Ebay.com юзані продаються 800-1000$. Халяви поки нема.

Мене цифра поки не цікавить взагалі.

По саунду не чекаю чогось "АХ", головне щоб не засирав те що є, та і для халтурної роботи він мені постільки-поскільки, бо я також прихильник більше аналога. Але для мультитрекового запису (наприклад, барабанної установки) простим аудіоінтерфейсом обійтися тяжко. Звичайно можна купити якийсь Фокусрайт, який має 7-8 моновходів, але по ціні він буде не дешевший за даний пульт. 

 

П.С. Забув уточнити - я займаюся студійною роботою. Планую за місяця 2-3 запустити студію вже повноцінно. Наразі ідуть підготовчі роботи. Та тестові записи роблю на 2 звуковухи (Edirol та Lexicon)

Задороге розчарування для запису. IMHO

Що, настільки він не гідний? Що саме цікаве, послухати не маю де... Купив їхню студію (софт) - на рівні, як на мене набагато простіше працювати ніж в Кубейсі, при тому, що якість та сама... От думав брати ще й пульт - вони одне для одного заточені.

Все залежить на яком рівні встановлювати планку. "Послухати" мабудь мало, потрібно хоч трішки на ньому попрацювати.

Можливо. Але не думаю, що він відрізняється в керуванні від іншої цифри. А з цифровими пультами справу мав, тому не думаю, що виникнуть проблеми.

PRESONUS пульти з високим рівнем інтелекту. В самому розгарі роботи він може образитись на власника і зависнути.Зависання потім довгостроково лікується в Києві.

може образитись на власника і зависнути

В нашому місті такий випадок зафіксований.

PRESONUS пульти з високим рівнем інтелекту. В самому розгарі роботи він може образитись на власника і зависнути.Зависання потім довгостроково лікується в Києві

Навіть так? А оце вже заявка. Якщо така проблема виникне в лайві, то не сильна проблема, маючи резерв. А от запорений запис, при відсутності ще одного інтерфейсу, то може бути лажа. Особливо, якщо люди обмежені по часу (платять погодинно) та по грошах...

По суті - надовго виводить з ладу студію... (про лікування в Києві)

З 10 пультів PRESONUS у Львові 7 висли і лікувалися в Києві направлення на лікування давав особисто я. Щоб не висли має бути оновлена версія AI.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти