Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви слухаєте себе на замовленні?
Як ви слухаєте себе на замовленні?

Усім доброго здоров'я! Вирішив запитати користувачів форуму-хто як себе "моніторить"? В який спосіб слухаєте себе:

ставите монітори;

повертаєте одну із АС на себе;

працюєте із звукорижесером;

ваш варіант;

Усім дякую за відповіді!

Вчора на весіллі я провів такий собі експеремент,маю dynacord powermate-2 і чотири маг мд534 + 2саба.завжди ставив по два мага і саб на сторону а в неділю поставив так би мовити квадро, по вуглах майданчика без сабів і скажу що ефект набагато кращий,потужніше звучить і будь-де однаковий звук,непотрібно ні сабів ні моніторів дуже гарно все прослуховується

Також їздимо по весіллях з чотирма топами,без субів.При потребі один топ розвертаєм на себе...

Ми ставимо топи на зал, нв себе нічого не пивертаємо. Моніторимо себе активним монітором BIEMA B3000. В планах купити безпровідну систему персонального моніторингу (навушник та радіосистема на кожного).

Усім дякую за відповіді! Квадросистема то напевно добре, проте в нас два низа і два топи, то поки не вийде.

Юрко (DJ VIST), а яким саме чином моніторите? Слухаєте тільки баланс вокалу та фонограми(музики)? А як тоді визначаєте баланс звуку в передніх порталах? А вокалісти не співають в півсили, чуючи себе в моніторах?

ставите монітори;

Так. Наразі 2 лінії. Буде чотири.

Yulianovich, Ви граєте наживо? Якщо так, то користуєтесь послугами звукорижесера?

то користуєтесь послугами звукорижесера?

Нажаль ні. . Для нас задоро. Та  й нема, в нашому випадку,  кандидатури.

 

Yulianovich, Ви граєте наживо?

 www.babayi.in.ua

Гурт "Дивограй" м. Кам'янець-Подільський, а нащо баланс регулювати? Раз поставив і на пульті ручки не рухати, при живій роботі. Ми строїм апарат 2 рази - раз на пустому залі (основний звук), потім на залі з людьми (баланс) і все, далі ніхто нічого не чіпає. Монітор для того щоб себе чути, коли "гудить")))) Вокалісти співають нормально, бо я моніторну лінію строю так, щоб їм не здавалося, що б все "хліб з маслом", а щоб просто мати уявлення про сигнал, який вони видають, щоб чули долю і тональність.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти