Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » pro tools
pro tools

Гуру звукозапису!  Цікавить система для запису (живого, секвенсор не цікавить). Що скажете на рахунок старших ресурсонезалежних систем типу Pro tools mix. Чому саме на цей варіант звернув увагу: на сьогодні за дуже скромні гроші можна отримати ліцензійний софт, залізо їхнє зараз копійки коштує, а якість запису найвищого рівня. Цікавить ваша думка. Або запропонуйте свій варіант (ломаний піратський софт - не розглядається).

Можу дати контакти практикуючих юзерів, у. т. ч. львівських.

Ну і, звісно, http://krosh.tehnologia.info/forum/viewforum.php?f=47&sid=a6028632088526ecc2d8d9a5f3688619

Можу дати контакти практикуючих юзерів, у. т. ч. львівських

Був би вдячний.....

І що ніхто нічого не знає ? Так це ніби "промисловий стандарт" у звукозаписі. Підкажіт шось....

Та що тут сказати? Якість там дійсно на вищому рівні... Дивився сам на нього, коли вибирав свій сетап для студії, а мене зупинило те, що залізо там морально застаріле і апгрейду не підлягає... на початках його буде вистачати з головою, а потім просто почнете шукати більш потужного. І ладно, якщо digibox би працював по промисловому стандарту (ЮСБ чи ІЕЕЕ1394), тоді шаманством можна би було підкинути на новіше залізо, але там пропріетарний 50-піновий (не-SCSI) роз"єм, отже прив"язка назавжди. От тому я задумався над тим, що можна було розширяти і апгрейдити - взяв систему з оптичним ADAT (пульт + конвертор AES/EBU - ADAT + ADAT-карту для компа + ліцензійний софт). Так, більше заліза, більше кабелю, але більш гнучка система.

що залізо там морально застаріле і апгрейду не підлягає... на початках його буде вистачати з головою, а потім просто почнете шукати більш потужного.

А в чому моральна застарілість? Тип розєму? На якість запису це не впливає, а вона там найвищого рівня. Бракує кількості каналів, так доставив конвертор ще на 8 каналів(70-90дол. -смішні гроші, яку карту на 8 входів візьмеш за таку суму+за ті ж гроші маєш ліцензійний софт), доставив ще одну карту з DSP(теж копійки). Чи 64 голоси замало?  Чи я чогось не розумію? Поясніть, будь-ласка, бо направду я цим ніколи не займався, наразі аналізую інформацію, щоб прийняти якесь рішення.

Та ні, я не про кількість каналів - там дійсно дуже гнучка система розширення входів. Я більше про процесор, оперативку, харди. Якщо хард ще доставити можна, то проц (G-серія вже не підтримується Епплом, в них основний орієнтир на Інтелівські проци) та пам"ять (Якщо новіших випусків девайс, то буде стояти ДДР1 - нелегко, але можна знайти за досить великі гроші, в старіших же може стояти ще SDRAM - а це гемор, ви їх днем з вогнем не знайдете). І якщо навіть вам пощастить і ви знайдете, ще кілька планок з оперативою, не факт, що материнка буде бачити - капризні моторолівські платформи до того)))

Я на маках кілька років працював, пройшов від G2-х процесорів до сучасних і7... І з софтом знайомий дуже тісно. Можу багато підводних камінців розказати...

Я більше про процесор, оперативку, харди

Але, наскільки я розумію, на те вона і "ресурсонезалежна" система, бо вся обробка звуку йде не спеціалізованому їхньому залізі, а проц компютера ніяк цим не завантажується, і там може бути самий простенький комп.

Ну як вам сказати. Сам протулз працює не на дігібоксі, а на компі, а він жрущий... А старіші версії (такі як 9-та, яка працювала на G3-G4 процесорі) вони ще й трошки завернуті... На дігібоксах розгорнута обробка DSP та маршрутизація аудіосигналу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти