Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть по Korg pa 50
Допоможіть по Korg pa 50

Добрий день, вечір!

Як поміняти місцями піч бенд і модуляцію, шось ніяк не можу знайти!

Дякую

Тобто щоб вверх-вниз був піч-бенд, як у всіх нормальних клавішах, і він сам вертається до середини, а вліво-вправо хай буде модуляція, в якому положенні поставив, так і залишається. А то зараз вліво-вправо то в мене піч-бенд, а коли затягнеш звук і не поставиш рівно, воно само не вертається, грати якось нереально. Чи то в тому коргу воно так тупо зроблено, і будь здоров?

Pasha_V, а перелічіть но "нормальні клавіші", бо в мене враження, що крім Ямах нічого не бачили, а починаєте говорити про тупість розробників.

Заодне скажіть свій вік, бо старші люди прекрасно пам'ятають, що у цифрових Коргів зроду-віку був джойстик, який працює у чотирьох напрямках і одночасно може змінювати кілька параметрів.

Судячи з опису проблеми, треба замінити пружину, бо пітч завжди має автоповернення.

Незручно грати тупо - зробіть смартово: розкрутіть інструмент і поверніть джойстик на 90 градусів...

Чи то в тому коргу воно так тупо зроблено

Та ніби музикантів так влаштовує, ніхто не скиглить. "Поганому танцюристу..."

Конкретно глупа ідея.Воно так тупо не зроблено-вийшов з ладу джойстик.Заміни несправний вузол і по всьому.

Шановний Анклхапхап! Тут не має значення ані мій вік, ані мій досвід. Якщо Вас це дійсно цікавить, пишіть в скриньку, познайомимся. Я звернувся по допомогу, оскільки придбав синтезатор, з яким раніше не мав справи. Продавець божився, що йоніка в ідеальному стані, тому мені і на думку не спало, що там несправність. Вузол дійсно несправний? Вверх-вниз вертається до середини, вліво-вправо - як поставив, так і залишається.

А ви, шановний Юліанович, не переходьте на особистості. Я, хоч і початківець, керувався здоровою логікою. Модуляцію можна б було дійсно поставити в яке завгодно положення, не конче, щоб вона верталася. А якщо ви "підтягуєте звук", а тоді поспіхом міняєте акорд, але трошки помиляєтеся з серединою, і воно перестає "строїти", бо не вертається, то погодьтеся, дратує.

Мав нагоду колись бачити Кетрон, на жаль, який, не пам'ятаю. Там було так: піч-бенд ставав по центру, а модуляція залишалася в поставленому положенні.

Pasha_V, піч в вертикальному положенні є в багатьох синтезаторах. В Корга теж є, але там два колеса, одно - піч, друге - модуляція. (А я маю Корг де не 2, а 4 контролери ).  Піч завжди має середнє положення. Всі грають і на таких (джойстикових), і на таких (двоколісних) керувалках і не заморочуються.

Ви б краще зазирнули всередину до того Pa-50, можливо там пружинка зіскочила при перевезенні. А то починаються наїзди на фірму Корг.

Юліанович, тут теж 4 котролери, правильно? Догори, вниз, вліво, вправо, чи..?

Перш ніж тратити час на розбирання, хочу переконатися, що то поломка. Мене б влаштувало, коли піч-бенд вертався б до цетру, а модуляція залишалася. Тоді логічно було б в настройках призначити на вісь У піч-бенд, а на вісь Х - модуляцію (або якийсь інший параметр).

На фірму Корг нема наїздів ніяких, хороша фірма, інакше я б і не брав того корга, а от модель - в дечому очікував кращого, щоправда, є і таке, що приємно здивувало.

Юліанович, тут теж 4 котролери, правильно?

Ні, це спарені 2 контролери, на піч і на модуляцію.

В мене отаке:

http://www.vintagesynth.com/korg/prph.php

Pasha_V

Вузол дійсно несправний?

Саме так.Джойстик має полюбому вертатися в центральне положення.Злетіла,або тріснула пружинка,яка відповідає за це.Викрутка в руки і вперед:там просто.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти