Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha tyros 5 - 76 -key Arranger Keyboard Workststion.
Yamaha tyros 5 - 76 -key Arranger Keyboard Workststion.

 Чим він відрізняється від стандартного Tyros 5.Крім ціни розмірів і ваги.

Нічим

Нічим

Я коли запитував мав наувазі копію меньшу.Бачив колись в оголошенняк  меньші копії таких інструментів .Korg pa 800-Korg pa 3x-Yamaha tyros 5 за дуже привабливими цінами.pa-800 (800 usa) pa 3x (1400 usa) tyros-5 (1800 usa)Но автор видалив оголошення і я невстиг записати його номер.Спочатку думав що їх не існує вззагалі але потім знайшов відео і там дійсно є копія па3х но правда на англійській мові.І скільки шукав по інтернет магаззинах так і не знайшов. Це копія подібна як   Micro Arranger від Pa 50 sd .Може знає хтось якусь інформацію поділіться.І це не китайська копія.Як ви подумали зразу і я так само. 

Це кидалово.

Сам розумію.Хотілось би побачити справжі ціни на ці моделі.Не можу знайти.

А що таке "справжня ціна"?

Яж напочатку писав korg pa3x  писав той автор коштував 1400 дол.Самі розумієте що це не настояща ціна.Не може коштувати вона на стільки дешевше.Навіть якщо це меньша копія.

Що заважає подивитись ціни на різних сайтах (українських та закордонних)?

Внас нема.А бо я не знаю де шукати.Бачив тільки презинкацію відео і все.I по ангійській не розумію.Тільки силку не сохраний на відео бо не знав як раньше поки сестра не показала як!.. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти