Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Переробка колонок типу ВЕНЕЦ
Переробка колонок типу ВЕНЕЦ

 

Мені подарували колонки з одної бази ..ТИПУ ВЕНЕЦ.. В ящикові два динаміка широкополосні 4А-32В (12.5 дюйма) і чотири 3ГД-45 підключені через кондесатор.  Я хочу один динамік 4А-32 лишити, а місце другого 4А-32  хочу купити низькочастотний типу такого CELESTION TF1218 http://vivo.lviv.ua/akustichni-sistemi-kolonki/guchnomovci/celestion-tf1218.html чи зміниться якість звуку на ліпше (бас, ударна установка) звучання стилю з синтезатора.   І хто з таким стикався підкажіть чи варто переробляти колонки. Якщо є ліпші варіанти то підкажіть.   заздалегідь дякую вам за відповідь

 

Як буде звучати я не скажу,але  якщо Ви поставите низ  -то він порве діфузор в 32  В.   У Вас 4 піщалки закриті пластмасовими щохлами ,  ТАК  ????   А 32 В  -НІ.     Якщо і піщалки не закриті ,то це не правильно, вони 100%  повинні бути закриті.  А що до звучання-мені здається це марна праця.

ТАК ПИЩАЛКИ ЗАКРИТІ ПЛАСТАМАСОВИМИ КОРКАМИ ЩОСЬ ДО

ОБЄМУ 1 ЛІТРА АБО 1.5 ЛІТРА.

А ЯКЩО МІЖ НИМИ (НЧ ДИНАМІКОМ І 4А-32) ПОСТАВИТИ

ПЕРЕГОРОГОДИТИ ФАНЕРОЮ ТАКОЇ ТОВЩИНИ

А НА НЧ ВИВЕСТИ ТРУБУ НА ПОДОБІ ЯК У 35АС-1

ТО ЩОСЬ ДАСТЬ КОРИСНОГО

Треба не фанеру ліпити а робити грамотні фільтра,а краще купити нормальні колонки і не ліпити з лайна арбалет.якщо щось аийде з фільтрами то тоді звісно для середньчастотного 32 треба робити окрему камеру

Так-легше купити готові колоночки і непарити собі мозги. І вигляд і полюбому звучання. Там вже все підтосовано і фільтра. Ну і по ціні вийде напевно те саме. якщо порахувати динаміки фільтра ну і робота. Ну-треба добре подумати.....

А ЯКЩО ПРОБЛЕМА З ЕЛЕКТРОНІКОЮ (ФІЛЬТРАХ)

ТО МОЖНА НЕ СТРАШИТИ

 

ЯКЩО ГРАМОТНІ ФІЛЬТРА Я НЕ ПРОТИ ЗРОБИТИ

ПІДКАЖІТЬ СХЕМУ ЯКУ САМЕ РОБИТИ

БО В ІНТЕРНЕТІ ВАРІНТА ВСЕРІВНО НЕ НАЙДУ

А ЯКЩО НАЙДЕТЬСЯ ТО НАДОЇСТЬ ТЕСТУВАТИ

АБО БУДЕ ПРОТИВНЕ ЗВУЧАННЯ.

 

 

 

фНу прамо якись дитячий садок!)))ЯКЩО ГРАМОТНІ ФІЛЬТРА Я НЕ ПРОТИ ЗРОБИТИ Фільтра розраховуються під конкретні динаміки, корпуса, чистоту розпобілу,і так.... І після того як зроблені, походу ще підлаштовують (одним словом готові фільтра сюди непокатят, тим паче будь яка схема з нету)

Коротше з цего роя невийде ні х....я!

Якщо вони вас як середини влаштовують, а недостача низу то візміть собі окремо саби і немайтесь дурю!

(Що б щось самому робити потрібно мати хоть примітивні якісь поняття, а щоб толк був треба багато чого розуміти, а судячи з ваших коментарів знаня ваші в акустикобудуванні не дуже мяко кажучи),

А селі Таужна що відкрили інститут акустикобудування (комерційне відділення jbl)?

Ну окремі саби це також варіант. Але знов ж впераємся в слідуючу проблему. На саби потрібен окремий підсилювач- це подальші витрати. Ну бо в парі з Вєнцом-не прокатить.Ну Вєнец полюбому непідійде по ома Ну і взагалі це підтосувати буде слідоюча проблема. Зновж легше купити окремі топи і все зазвучить само по собі.Там вже все підтосовано...

Але знов ж впераємся в слідуючу проблему. На саби потрібен окремий  УСІЛОК Усілок і кросовер це булоб харашо но можна і пасивні фільтра, але на фільтрах втратиш приблизно 30% потужності і треба нормального майстра щоб їх виготовив! Но сама важча робота це його настоїти щоб акустика нормально зазвучалаю

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти