Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Переробка колонок типу ВЕНЕЦ
Переробка колонок типу ВЕНЕЦ

Про Венєц пора забути-сплошна проблема, Це колись років так 25 назад це було щось, і у кожному клубі і всі лабухи через це перейшли, Як не Венєц то Том або Гармонія, Динаміки тридцять двойки-тоді рулили,,,

Зроби з фанери плотний короб,який закриє твій динамік 32-й і також пусти його через кондюк  (можеш навіть через такий самий як і стоїть на пищалах.  І в тебе получаеться закриті пищалки,  32-й,  а низ буде просто  стояти в в тому просторі, який залишиться. Тільки короб для 32-гого роби по мінімому (щоб від магніту 3-5см  було)  Звичайна квадратна форма.

Мій совет купіть фанеру , а бо візьміть старий шкаф і зробіть короба. оддельно для низів і с.ч   в.ч.І купіть динаміки мікра 15 тоді буде звучати.І не потрібно дорогих фільтрів достатньо буде паро конденсаторів.Мав такий комплект відпрацював більше 30 років.І ще би працював але я подарував.І буде працювати від одного усілітеля. І буде взувати не один топ я гарантую.Якщо в приміщені.Бо ні один топ не звучить вприміщені даже як має три полоси.Низ повиний бути низом.А верх верхом. Тобто саб і сателіт.Даже гамонія зазвучить краще якщо поставити на ню маяковську колонку.Це я знаю точно.В мени знайомий купив колись комплект Acoustic два саба і два топа каждий по 350 ват і чотирьох канальний віницький усілок.Але замість топів використовує колонки типу с-90 тільки перероблені на один динамік 12 е v і чотири німецьких піщалки звук дуже класний. По темі  продайте ці корпуса і купіть фанеру. і зробіть собі нормальні і колонки.

Щиро дякую за поради. 

А от (динаміки мікра 15) я не зрозумів ретельно, 

можна написати, або дати сторінку де вони находяться.

Але хлопці у Вас зрівняння,Колонки S-90  І з дванадцятидюймовими електровойсами і 4 німецькі піщали, Запорожець з мерсом,,,,

Я писав типу -це похожі до них, вони ширші і вищі.І переробляний перед під динамік 12.і 4 піщалки.Я взагалі не памятаю які були колонки в 90 рокахЗнаю тільки гармонію і с-90.Тому і так сказав що похжі до них Відповідь автору про М mikra.Це старі динамки не памятаю чиї .по 250 вт на 4 ом.Запитайте у старших колег вони точно знають.Я бачив колись  в оголошеннях продавали по 100 дол за штуку.Якщо знайдете вам повезе .Яб сам купив .но не по сто дол а по гривень 700 .

А тепер порахуйте скільки треба витратити на переробку цих колонок??? Якщо вмієте рахувати то Коню понятно що це не вигідно,,, 

 

Якби я мав гроші я би ці колонки ВЕНЕЦ зразу викинув на смітник

або посортував на дрова з металоломом.

А тих грошей у мами 1300 грн , у мене 940 грн, та й

долар гуляє від 25 до 35 грн ніяк не стабілізується.

через це попросив поради у вас.

НО ГОЛОВНЕ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВІДГУКИ

буду думати 

http://forum.vegalab.ru/showthread.php?t=13372

Колонкобудуванням займаюся вже давно з 70 тих. Скажу тобі одне я сам використовую акустику свого виробництва але це не проста справа якщо хочеш супер. Маю чотири однотипних акустичних колонок в кожній 500 ватний нч- сч МАГ і драйвер 80 ват.Це виходячи з підсилювача два по1100 ват на канал.Зрозуміло в невеличких залах використовую дві а на дворі чотири.Багато хто вважає МАГовска акустика не дуже так воно і є і я скажу вам в чому причина.Якщо порівняти МАГ з EV то у войса з великої партії динаміків невеличка різниця розбіжності параметрів, про що не скажеш про МАГА. Акустику фабрично виготовляють виходячи з середньо арифметично вирахуваних параметрів. Щоб ящик зазвучав то потрібно для розрахунку параметри динаміка який буде в ящику а не параметри що написані в опису про динамік.От і виходить що розміри акустичного ящика одні для всіх а динаміки МАГовскі - який має резонансну частоту 45 гц а який 38гц. Тому скажімо з 10 акустичних систем 2 звучать а 8 ні. Інша справа коли акустика виготовляється під конкретний динамік з конккретними характеристиками то тоді буде добре.Скажу тобі зразу що настроїти фазоінвертор то важко для початківця про труби забудь зразу що ставлять по принципу (так Вася зробив або по розмірах з фірми) то є ідіотизм! Фазоінвертор настроюється відносно резонансної частоти динаміка який буде стояти в ящику а частоту треба вирахувати наприклад я вираховую з допомогою генератора резонансних частот і частотоміра. Це дуже точна і важка процедура.Якщо фазоінвертор не настроєний належним чином то він буде навпаки портити звук! В твоєму варіанті я пораду дам тільки потрібно знати який підсилювач у тебе по потужності при 8 омах  щоб підібрати нч динамік та з допомогою програми вирахувати дані  фільтра.Цей динамік селейшин що ти хочеш поставити не підійде бо він не низовий а широкополосний 60- 4500 гц. а ця акустика яка в музичних магазинах напичкана ширпотребівськими китайозами і ціна явно не відповідає вона дуже завишена і звучить вона ніяк. Мій тел:0672086847.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти